Nové správy naznačujú, že 7. sezóna The Real Housewives of Atlanta by mohla byť najkontroverznejšia.

Pre začiatok, najnovšia sezóna je nastavená tak, aby odhalila nezákonný pomer Porsha Williama so ženatým nigérijským miliardárom. Williamsová je údajne milenkou Bashorun Hide Omokore, generálneho riaditeľa dvoch energetických spoločností, uviedla Celeb Dirty Laundry.

„Už dal Porshe na mieru vyrobený Rolls Royce za to, že s ním podvádzala, hoci je zaregistrovaný pod jej menom – odhaduje sa na 500 000 dolárov. Poznáme jej šek z Real Housewives of Atlanta, nemôžeme si to dovoliť. Bashorun je bohatý a mocný s väzbami v Nigérii. Forbes ho zaradil do rebríčka Vysoká čistá hodnota miliardárov v Nigérii „zoznam,“ uvádza sa v článku.'Fanúšikovia seriálu si budú musieť počkať do siedmej série The Real Housewives of Atlanta, ktorá bude mať premiéru siedmej série v novembri, aby videli, ako Porsha Williamsová vysvetľuje, ako získala svoje nové luxusné auto.'

Ďalším na zozname je najväčší rival Williamsu Keňa Moore. 7. sezóna The Real Housewives of Atlanta údajne bude

predstaví Keňa Moorea s novým mužom. Kto je tento nový muž, pýtali by sa fanúšikovia. Kolujú zvesti, že to nie je nikto iný ako bývalý manžel členky RHOA Porsha Williamsovej, Kordell Stewart.

Ako Media Takeout Moore a Stewart sa stretli na otvorení športového baru Stewarta v Charlotte. Okamžite došlo k spojeniu a vtedy sa ten zvláštny pár začal stretávať.

Celeb Dirty Laundry sa však venovala aj Moorovmu vzťahu, tentoraz aj s Nigérijčanom. Zdá sa, že Williams a Moore radi udržiavajú túto rivalitu.

„Porsha nie je jediná, koho niekedy obvinili zo spánku s bohatým ženatým mužom. Keňa Moore stále hovorila o „africkom princovi“, ktorým bol údajne Tonye Cole. Neskôr to bol vraj nigérijský spevák D'Banj. Keďže poznala Keňu, pravdepodobne začala tieto klebety, aby sa dostali na titulky, pretože je to kurva pozornosť.“

Zostaňte naladení na ďalšie novinky 7. sezóny The Real Housewives of Atlanta tu!