Moon Ga Young sa podelila o svoje myšlienky o tom, že je v zábavnom priemysle od svojho debutu v roku 2006.

V nej nedávne fotenie s časopisom Star & Style V aprílovom vydaní 24-ročná celebrita prekvapila fanúšikov svojím kompletom pripraveným na jar.

Herečka z 'Tempted' vyzerala ako éterická bohyňa, keď si obliekla kvetinové maxi šaty s dlhým rukávom s vlasmi upravenými do nenútených vlnitých kučier.Na ďalšej fotografii sa objavila vo splývavých boho šatách spárovaných so sandálemi na zaväzovanie, keď pózovala v skalnatej časti pláže.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 앳 스타일 (@ star1) (@ atstar1magazine)

Fanúšikovia si nemôžu pomôcť, aby nad krásou Moon Ga Younga chŕlili komentáre.

'Bohyňa jari...uri Youngie je najkrajšia,' jeden napísal , kým druhý ventilátor zopakoval rovnaký postoj a povedal: 'veľmi pekne kvitnúci gayoung.'

Na druhej strane, jeden jedinec herečku nadchol a poukázal na to, aká je talentovaná.

'Moja víla, krásny a talentovaný Gayoung.'

SKONTROLUJTE AJ: POZRITE SI: Moon Ga Young hovorí po nemecky zákazníkovi v 'Foodvengers'

Moon Ga Young o tom, že je 15 rokov herečkou

Po svojej úžasnej obálke časopisu Moon Ga Young hovorila o svojom kariérnom raste po tom, čo bola takmer 15 rokov v zábavnom priemysle.Dá sa povedať, že svoje meno v šoubiznise upevnila prostredníctvom niekoľkých seriálov a filmov.

v správe hviezda 'Find Me in Your Memory' odhaľuje veci, ktoré sa naučila na ceste, najmä vo svojom nedávnom seriáli 'True Beauty'.

24-ročná herečka nemeckého pôvodu si svojím stvárnením stredoškolskej bohyne Im Ju Kyung získala množstvo chvály a uznania od miliónov divákov v Južnej Kórei a jej susedných krajinách.

Vyjadrila svoju náklonnosť a oddanosť svojmu remeslu a spomenula, ako prejavuje svoje úlohy. Navyše jej to pomáha prispôsobiť sa jej úlohám a stvárniť rôzne postavy.

'Môžete ukázať rôzne podoby prostredníctvom vzťahov s rôznymi postavami, vrátane predvádzania komického vzhľadu, ktorý sa neprejavil v tóne a tele, alebo premeny na hernú bojovníčku a pôsobiacu ako drôtená akcia. Bolo pekné, že som to dokázala,“ vysvetlila herečka.

Napriek úspechu Moon Ga Young hovorí, že boli časy, keď sa považovala za zraniteľnú a „potrebovala sa uzdraviť“.

Aby to prekonala, víťazka drámy MBC zdieľa, že „milovanie a uznanie“ toho, kto bola, ju priviedlo „na lepšiu cestu“. Okrem toho to tiež použila ako svoju „hnaciu silu“, aby sa ako herec zlepšila.

Nie je prekvapením, že Moon Ga Young uchvátila srdcia divákov svojimi výnimočnými schopnosťami vo filme „Skutočná krása“.

Po tomto získala masívnu sledovanosť na Instagrame a dokázala dosiahnuť šesť miliónov. Podarilo sa jej až šesťnásobne zvýšiť sledovanosť v porovnaní s obdobím pred jej účinkovaním v seriáli tvN.

„Nebola som tam, ale po skončení hry som skontrolovala počet sledovateľov a bola som veľmi prekvapená,“ spomenula.

Moon Ga Young vo svojej úlohe stredoškolskej bohyne Im Ju Kyung

Počas jej rozhovoru s časopis Elle , herečka priznala, že jej chvíľu trvalo, kým „pochopila“ svoju postavu vo filme „Skutočná krása“.

Prezradila, že si „musela byť istá, aký druh posolstva“ môže svojou úlohou poslať divákom.

ČÍTAJ VIAC: Kim Hee Chul z Moon Ga Young a Super Junior predstavia novú webovú drámu „Recept na mládež“

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills