Po účinkovaní v zoznamovacej šou Netflixu sa hviezdy filmu 'Single's Inferno' Kim Jun Sik a Oh Jin Taek pripravujú na vzrušujúcu spoluprácu!

Prečítajte si ďalšie podrobnosti,

Kim Jun Sik, Oh Jin Taek Show Sneak Peek of Upcoming Collaboration

Aj keď veci medzi Kim Jun Sikom a An Yea Won v 'Single's Inferno nefungovali, s radosťou si našla nových priateľov a obchodných partnerov. Po tom, čo sa na vlogoch na YouTube objavili ďalší súťažiaci, Kim Jun Sik naznačil svoje nadchádzajúce partnerstvo s hereckou hviezdou Oh Jin Taek.Prostredníctvom svojho účtu na Instagrame Jun Sik zdieľal fotografie, na ktorých on a Jin Taek varia nový obsah. Tí dvaja boli videní držať bridlicu, ako natáčali video. Príspevok má aj titulok, ktorý hovorí: 'Vždy zábavné fotenie s Oh Jin Taek.'

Generálny riaditeľ a okamžitá celebrita Oh Jin Taek tiež zdieľal jeho fotografie s Kim Jun Sik, ktoré boli tiež urobené v ten istý deň, keď nakrútili niečo pre svoju prvú projektovú spoluprácu.

Kim Jun Sik a Oh Jin Taek(Foto: Kim Jun Sik Instagram)
Kim Jun Sik a Oh Jin Taek

V popisku napísal: 'Už dlho som sa tak nebavil, s Kim Jun Sikom to bolo také skvelé.'

Dve hviezdy 'Single's Inferno' si dokonca navzájom komentovali svoje príspevky. Pripojiť sa k nim v zábave nie je nikto iný ako ich kolega Choi Si Hun.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Súťažiaca v 'Single's Inferno' An Yea Won priznáva svoj skutočný vzťah s Kim Jun Sikom

Okrem toho Kim Jun Sik zverejnil svoje príbehy na Instagrame, čím dal fanúšikom možnosť klásť otázky o ňom alebo o niečom o 'Single's Inferno'. Povedal, že na otázky odpovie ďalším videom prostredníctvom Instagram Live alebo YouTube vlogu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom 오진택 Bruno (@timelessbruno)

Predtým An Yea Won tiež urobil vlog s Cha Hyun Seung, kde odpovedali na najčastejšie otázky fanúšikov. Hovorili tiež o svojej ceste 'Single's Inferno' a plánoch svojich budúcich projektov.

Oh Jin Taek, Cha Hyun Seung, aby sa posunuli vpred v kariére

26. januára sa Cha Hyun Seung údajne rozhodol začať svoju cestu ako herec. Odkedy sa Hyun Seung dostal do sveta zábavy prostredníctvom reality programu, ukáže svoju novú stránku prostredníctvom herectva.

Cha Hyun Seung(Foto: Cha Hyun Seung Instagram)
Cha Hyun Seung

Okrem toho, že Oh Jin Taek bol generálnym riaditeľom svojej vlastnej krajčírskej firmy, zmenil svoje srdce a podpísal zmluvu so zábavnou spoločnosťou, aby začal svoje aktivity.

Zástupca jeho agentúry uviedol, že účastník 'Single's Inferno' začne vlogovať na YouTube.

Oh, Jin Taek(Foto: Oh Jin Taek Instagram)
Oh, Jin Taek

Aký je váš názor na nadchádzajúcu spoluprácu Kim Jun Sik a Oh Jin Taek? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'Single's Inferno' Cha Hyun Seung Graces Men's Health Kórejské februárové vydanie, odhaľuje herecký debut

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.