Dostal telo, vzhľad a talent, súťažiaci v 'Single's Inferno' Cha Hyun Seung priznal, že sa chystá debutovať ako herec.

S pokračujúcim humbukom slávnej zoznamovacej reality show Netflixu „Single's Inferno“ začalo jej obsadenie vyčnievať do popredia pozornosti médií. Každý z nich má svoje kúzla, ktoré upútajú pozornosť diváka.

Cha Hyun Seung sa dostal do kórejského februárového vydania pre zdravie mužov

Mnohí omdlievajú nad kórejským fešákom Cha Hyun Seungom, ktorý sa objavil ako jeden zo súťažiacich uprostred šou a okamžite sa rozruchoval online. Bývalý súťažiaci sa so svojou silnou charizmou dostal na titulky zábavy.„Single’s Inferno“ Cha Hyun Seung Graces Men’s Health Kórejské februárové vydanie, odhaľuje herecký debut(Foto: Cha Hyun Seung Instagram)

Nedávno sa spojil s An Yea Won na vlogu na YouTube, kde nenútene hovorili o svojej ceste 'Single's Inferno' a hneď po skončení show informovali fanúšikov o ich statusoch.

„Single’s Inferno“ Cha Hyun Seung Graces Men’s Health Kórejské februárové vydanie, odhaľuje herecký debut(Foto: Men's Health Korea)

Medzitým, 27. januára, Men's Health Korea po prvýkrát odhalila fotografiu Cha Hyun Seunga, ktorá bude uvedená vo februárovom čísle uvedeného magazínu. Okrem obrázkov sa táto okamžitá mužská celebrita zúčastnila aj rozhovoru, kde sa podelila o niektoré zo svojich budúcich kariérnych plánov.

V snímkach Cha Hyun Seung opäť predvádza svoje vypracované svaly a pekný vizuál.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Súťažiaca v 'Single's Inferno' An Yea Won priznáva svoj skutočný vzťah s Kim Jun Sikom

Hviezda 'Single's Inferno' dráždi fanúšikov pre svoj budúci plán stať sa hercom

Hyun Seung sa podelil o to, ako sa nakoniec objavil v reality show: „Najskôr som odmietol ponuku zúčastniť sa programu. Ale vďaka podpore, ktorú som dostal od ľudí okolo mňa, som zmenil názor a chytil som sa šance pridať sa k obsadeniu.“

„Single’s Inferno“ Cha Hyun Seung Graces Men’s Health Kórejské februárové vydanie, odhaľuje herecký debut(Foto: Cha Hyun Seung Instagram)

30-ročný hunk ďalej vysvetlil, že si pobyt na ostrove spolu s ostatnými súťažiacimi naozaj užil a niektorí z nich sú s ním teraz priatelia.

Ešte predtým, ako sa pripojil k 'Single's Inferno', ho už niektorí fanúšikovia poznali ako záložného tanečníka Sunmi. Jeho predchádzajúca fanúšikovská kamera vystupujúca so slávnym K-pop idolom si získala veľkú pozornosť pre svoj talent a celkový vizuál.

„Single’s Inferno“ Cha Hyun Seung Graces Men’s Health Kórejské februárové vydanie, odhaľuje herecký debut(Foto: Cha Hyun Seung Instagram)

Okrem toho je Cha Hyun Seung aktívnym podporným tanečníkom pre TVXQ a ďalšie známe skupiny Kpop. Od tanečníka až po modelku Hyun Seung prezradil, že je pripravený posunúť svoju kariéru o úroveň vyššie a priznal sa, že sa pripravuje začať svoju cestu herca.

Úplný rozhovor pre magazín 'Single's Inferno a obrázkové zábery čoskoro zverejní Men's Health Korea.

Začiatkom januára Oh Jin Taek, ktorý je tiež účastníkom šou, potvrdil, že sa prihlási do agentúry, aby začal svoju zábavnú kariéru.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Súťažiaci 'Single's Inferno' Oh Jin Taek podpísal s novou zábavnou agentúrou + plánuje začať kariéru ako ovplyvňovateľ sociálnych médií

Čo si myslíte o pripravovanom hereckom debute Cha Hyun Seunga? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.