Shin Se Kyung ohromuje svojich sledovateľov SNS, keď predvádza svoje vizuálne prvky v rámci svojej najnovšej spolupráce so značkou starostlivosti o vlasy Aveda. Herečka oslávila svoje 31. narodeniny zdieľaním niekoľkých jej krásnych záberov na svojom Instagrame.

Shin Se Kyung predvádza krásu na nových fotkách na Instagrame

Hviezda 'Run On' Shin Se Kyung bola aktívna v robení reklám. Mnohé značky vkladajú do herečky dôveru vzhľadom na jej vplyv.

Shin Se Kyung(Foto: Instagram Shin Se Kyunga)

Nedávno sa rozhodla vydať sa novou cestou svojej kariéry a pripojila sa k Edam Entertainment, domovu herečky idolovej IU.Ako 'The Bride of Habaek' oficiálne podpísala zmluvu s Edam Entertainment, začala už pracovať na niektorých projektoch, ako napríklad s Avedou.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: 'Run On' Star Shin Se Kyung bude mať svoj prvý dokumentárny filmový seriál

Shin Se Kyung ako Avedin model

Ekologická lifestylová značka starostlivosti o vlasy Aveda 29. júla potvrdila, že Shin Se Kyung, ktorý má čistý a jasný imidž, je novým oficiálnym modelom značky pre rok 2021.

Shin Se Kyung(Foto: Instagram Shin Se Kyunga)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Aktualizácia na Instagrame piesne Hye Kyo: Hviezda „Now, We Are Breaking Up“ naznačuje posledné natáčanie pripravovanej drámy

Okrem identity značky bola Aveda reprezentatívnou vegánskou značkou, ktorá využíva prírodné ingrediencie bez testovania na zvieratách s cieľom dosiahnuť trvalo udržateľnú krásu.

Oficiálny zástupca spoločnosti Aveda zdieľal, 'Hodnota značky presadzovania trvalo udržateľnej krásy a zdravého životného štýlu Shin Se Kyung, ktorý sa (nedávno) ukázal prostredníctvom sociálnych médií, dobre zapadá do nášho imidžu, a preto sme si ju vybrali ako našu novú oficiálnu modelku.“

Značka zverejnila prvú fotografiu Shin Se Kyunga. Prvým produktom, ktorý podporila, bol Botanical Repair, ktorý opravuje poškodené vlasy podľa jeho tvrdení o sláve.

Shin Se Kyung(Foto: Instagram Shin Se Kyunga)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Herec 'Itaewon Class' Ahn Bo Hyun v rozhovoroch s vedením novej drámy tvN 'vojenského prokurátora Dobermana'

Na fotografii je Shin Se Kyung odetá v bielych šatách a jej dlhé rovné vlasy voľne ležia. V kombinácii s ľahkým make-upom zaujala herečka pohľady verejnosti najmä jemnými a zdravými vlasmi.

Shin Se Kyung dostáva na svoje narodeniny veľa darčekov

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Shin Se-kyung (@sjkuksee)

Shin Se Kyung bola ohromená množstvom lásky, ktorú dostala v jej výnimočný deň. Na odplatu to zverejnila na svojom instagramovom účte a pokorne spomenula všetkých ľudí, ktorí jej posielali kvety a torty.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Fotografie zo zákulisia filmu „Veľký šaman Ga Doo Shim“ s priateľstvom Kim Sae Rona a Nam Da Reum

Shin Se Kyung(Foto: Instagram Shin Se Kyunga) (Foto: Instagram Shin Se Kyunga)

Herecká hviezda sa tiež podelila o sériu narodeninových selfie, ktoré okamžite zhromaždili rôzne reakcie fanúšikov.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Tu je dôvod, prečo by mala byť vychádzajúca hviezda Chae Jong Hyeop práve teraz na vašom zozname Stan

Všetko najlepšie k narodeninám, Shin Se Kyung!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.