Nové silné duo sa stretne s publikom v druhej polovici roku 2021! Kim Seon Ho a Shin Min Ah sú pripravení začať nakrúcať svoju vôbec prvú spoločnú drámu „Prímorská dedina Chachacha“.

Pripravovaná dráma TVN „Seaside Village Chachacha“ sa začne natáčať 8. mája

Predtým bolo potvrdené, že herečka z 'Oh My Venus' Shin Min Ah a herec z 'Start-Up' Kim Seon Ho budú spolupracovať v novej dráme 'Seaside Village Chachacha'. Fanúšikovia oboch umelcov boli spokojní a už sa nevedia dočkať, kedy sa o ich tíme dozvedia viac.

Podľa mediálnej správy z 27. apríla obaja herci 21. apríla konečne dokončili čítanie scenára a teraz sú pripravení pokračovať v produkcii. Bolo tiež potvrdené, že začiatok ich natáčania bude 8. mája.Kim Seon Ho a Shin Min Ah(Foto: Salt Entertainment / Oficiálny Instagram Shin Min Ah)

Pripravovaný romanticko-komediálny seriál TVN „Seaside Village Chachacha“ bude rozprávať príbeh o dvoch jedincoch žijúcich v úplne opačných životných statusoch a ocitnú sa, že sú do seba zapletení v krásnej dedine Gongjin.

Shin Min Ah je šikovný zubár menom Yoon Hye Jin, ktorý sa rozhodol presťahovať do prímorskej dediny, aby začal nový život.

Kim Seon Ho stvárni Hong Doo Shika, ktorý je v ich meste známy ako pán Hong pre jeho špeciálne služby.

Dráma sa má odvysielať v druhej polovici roku 2021.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: POTVRDENÉ: Kim Seon Ho a Shin Min Ah budú viesť novú drámu Rom-Com tvN

Kim Seon Ho vyhrala dve trofeje v rámci cien za lojalitu zákazníkov značky

Po úspechu jeho stvárnenia vo filme „Start-Up“ sa o 34-ročnom hercovi v posledných mesiacoch hovorilo v meste a neustále lámal rekordy online. Kim Seon Ho sa tento rok dočkala aj nových projektov, či už vo varieté alebo televíznych reklamách.

Pozrite si Kim Seon Ho(Foto: Instagram)

Nedávno si Kim Seon Ho odniesla dve ocenenia z nedávnych cien Brand Customer Loyalty Awards. Bol vybraný ako nový mužský herec: Trendy ikona a mužský multi-tainer.

Nádejný herec bol tiež nominovaný na nadchádzajúcom 57. ročníku Baeksang Arts Awards v kategórii Najlepší herec vo vedľajšej úlohe za drámu „Start-Up“.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Tu je úplný zoznam nominovaných na 57. ročník Baeksang Arts Awards

Shin Min Ah bude možno spolupracovať s Kim Woo Bin v novej dráme „Our Blues“

(Foto: Shin Min Ah)

Medzitým sa povrávalo, že skutočný pár Kim Woo Bin a Shin Min Ah rokujú o tom, aby sa v roku ' Naši Blues .' Ich agentúra AM Entertainment uviedla, že títo dvaja ponuku momentálne preverujú.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Kim Woo Binn, Shin Min Ah Rande 2021: 2-krát pár celebrít dokázal, že sú to najlepšie #ciele vo vzťahu

Ste pripravení pozerať ďalšie? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins