'Our Blues' od tvN s Lee Jung Eun, Cha Seung Won, Kim Woo Bin, Han Ji Min, Shin Min Ah, Lee Byung Hun a ďalšími je už tretí týždeň!

Úspešná séria naďalej dominuje v rebríčku najpopulárnejších drám a hercov, a to všetko vďaka sľubnému príbehu a špičkovým hereckým výkonom.

Okrem toho nová hlavná úloha Shin Min Ah tiež vyvoláva veľa rozruchu. Tu je dôvod!Shin Min Ah vyvoláva šialenstvo nad novou hereckou úlohou v 'Our Blues'

„Naše blues“ je súhrnná dráma, ktorá sa sústreďuje na životné príbehy, sny a nádeje rôznych ľudí na ostrove Jeju.

Hviezdne obsadená dráma zahŕňa Lee Byung Hun, Kim Woo Bin, Lee Jung Eun a ďalších. Spolu s jej zápletkou a rôznorodými príbehmi vyvoláva množstvo rozruchu aj herecká úloha herečky Shin Min Ah v dráme.

Postava Shin Min Ah v „Our Blues“ generuje Buzz, tu je dôvod(Foto: tvN Drama Official)
Shin Min Ah

V dráme hrá Shin Min Ah postavu Min Seon Ah, vydatej ženy a matky jedného, ​​ktorý prežíva veľa bolestivých vecí.

Min Seon Ah je klinicky depresívna žena v domácnosti, ktorá od svojho manžela nedostáva žiadnu emocionálnu podporu, čo pre ňu zhoršuje situáciu.

Postava Shin Min Ah v „Our Blues“ generuje Buzz, tu je dôvod(Foto: tvN Drama Official)
Shin Min Ah

Na fanúšikov a divákov zapôsobila Shin Min Ah, ktorá sa postavila proti sebe a po prvý raz prebrala rolu matky.

Očakáva sa najmä, že 'Our Blues' predvedie pôsobivé herecké schopnosti Shin Min Ah a sprostredkuje hlboké posolstvo prostredníctvom jej novej hlavnej úlohy.

Spoilers Episode 5 'Our Blues': Min Seon Ah a Lee Dong Seok sa znovu stretli v srdci mesta Jeju

V ďalšej epizóde bude 'Our Blues' zobrazovať príbeh Lee Dong Seoka (Lee Byung Hun), predavača nákladných áut, ktorý sa po návrate na Jeju stretne so starým plameňom.

Shin Min Ah, Lee Byung Hun zobrazujú túžobné pocity v novom plagáte „Our Blues“(Foto: tvN Drama Official)
Plagát „Naše blues“.

Min Seon Ah (Shin Min Ah) umocňuje zvedavosť divákov, prečo sa vrátila na Jeju napriek tomu, že bola vydatá a zviazaná so svojou rodinou.

ČÍTAJ VIAC: Shin Min Ah, Lee Byung Hun zobrazujú túžobné pocity na novom plagáte „Our Blues“

Okrem toho sa očakáva, že v 5. epizóde sa rozvinie neznámy vzťah Min Seon Ah a Lee Dong Seoka, ktorý bol zdôraznený v predchádzajúcej epizóde.

(Foto: tvN Drama Official)
Shin Min Ah, Lee Byung Hun

„Výstup Min Seon Ah opäť otrasie Pureung Village a znovu sa stretne so svojou prvou láskou Lee Dong Seok, ktorá zachytáva emócie a hlboké pocity,“ zdieľala produkčná jednotka „Our Blues“, čím vzbudila očakávania.

Dátum vydania 5. epizódy „Our Blues“ a kde sa pozerať

Nadchádzajúca 5. epizóda 'Our Blues' ukazuje, čo sa deje so vzťahom Lee Young Ok (Han Ji Min) a Park Jeong Joon (Kim Woo Bin).

(Foto: tvN Drama Official)
Shin Min Ah, Lee Byung Hun

Otvorí tiež ďalší príbeh, ktorý vyvoláva melanchóliu a nostalgiu, a predstaví príbeh starých priateľov Min Seon Ah a Lee Dong Seok.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Epizóda 4 „Naše blues“: Kim Woo Bin, Han Ji Min sa k sebe trochu zblížili

5. epizóda 'Our Blues' je naplánovaná na vysielanie v sobotu 23. apríla o 21:10. KST na tvN. Pre divákov z celého sveta bude dráma dostupná s anglickými titulkami na Netflixe o 23:30. KST.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.