Dráma JTBC „Reflection of You“ je najnovšia pripravovaná séria, ktorá oznámila pozastavenie natáčania kvôli COVID-19.

Nová K-dráma, v ktorej hrajú Go Hyun Jung, Kim Jae Young, Choi Won Young a hviezda „Hospital Playlist“ Shin Hyun Bin, formálne zastavili svoju produkciu po tom, čo bol jeden personál pozitívne testovaný na smrtiaci vírus.

Vďaka tomu sú všetci aktéri, vrátane produkčného štábu, testovaní na COVID-19 ako forma preventívneho opatrenia a v súlade s protokolmi o ochrane zdravia a bezpečnosti.

Go Hyun Jung a Shin Hyun Bin testované negatívne na COVID-19

Na druhej strane, vedenie hlavných hviezd vydalo vyhlásenie, v ktorom potvrdilo, že 35-ročná herečka a hviezda 'Dear My Friends' mala negatívny test na vírus.

'Počul som, že medzi personálom bol potvrdený prípad, a preto som bol testovaný negatívne,' uviedla agentúra Shin Hyun Bin, Yooborn Company, vo vyhlásení.

Shin Hyun Bin(Foto: Shin Hyun Bin Instagram)

To isté platí pre agentúru Go Hyun Junga, IOK Company, ktorá potvrdila, že niekto z personálu sa nakazil vírusom, no čo sa týka herečky, jej výsledky testov vyšli negatívne.

'Po vypočutí správy bol testovaný na korónu a test bol negatívny,' povedal manažment.

Choď Hyun Jung(Foto: IOK Company Official Instagram)

Zatiaľ čo produkcia 'Reflection of You' je stále pozastavená, očakáva sa, že jej natáčanie bude pokračovať v súlade s výsledkami inšpekcií a karanténnych pokynov členov hereckého obsadenia a štábu.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Song Hye Kyo posiela Thoughtful Gift Go Hyun Jung na scéne jej pripravovanej drámy „Reflection of You“

Obnova COVID-19 pomaly ovplyvňuje zábavný priemysel

Od začiatku júla niekoľko pripravovaných a aktuálnych relácií, filmov a drám odložilo svoju produkciu z dôvodu množiacich sa prípadov v Južnej Kórei.

Kórejský remake „Money Heist“ prvýkrát oznámil odloženie svojej produkcie po tom, čo sa jeden člen obsadenia dostal do úzkeho kontaktu s COVID-19 pozitívnym.

Nasledoval nový film Song Joong Ki 'Bogota' a odhalil, že hviezda Hallyu mala osobný kontakt s niekým, kto mal pozitívny test na vírus.

Ako bezpečnostné opatrenie sa hviezda 'Descendants of the Sun' podrobila karanténe, zatiaľ čo čoskoro uvedený kriminálny triler mal dvojtýždňovú prestávku.

Okrem dvoch pripravovaných filmov, 'High Five' od Yoo Ah In, ako aj 'Racket Boys', 'Udo Inn', 'Be My Dream Family' a 'KBS' historická dráma, 'Affection' tiež pozastavila produkciu.

Dátum vydania „Reflection of You“, obsadenie a súhrn

Napriek zastavenému nakrúcaniu vedenie ubezpečilo divákov, že sa v ňom bude pokračovať, keď bude všetko urovnané.

Reflection of You režíruje režisér filmu „Ľudia, ktorých možno poznáte“ Im Hyun Wook a napíše ho scenárista filmu „Just Between Lovers“ Yoo Bo Ra.

Séria je zameraná na zradu, manželské záležitosti, korupciu a pomstu medzi postavami.

Nadchádzajúca dráma JTBC navyše sleduje príbeh Hee Joo v podaní Go Hyun Jung, ktorá obrátila svoj život naruby po tom, čo bola úspešnou maliarkou a esejistkou.

Jej postava je opísaná ako niekto, kto je oddaný svojim túžbam.

Doplní ju Shin Hyun Bin ako Goo Hae Won, Kim Jae Young, ktorá wzle prevezme úlohu Seo Woo Jae, zatiaľ čo Choi Won Young bude hrať úlohu Ahn Hyun Sung.

Dátum vydania 'Reflection of You' je údajne naplánovaný na prvý september a bude sa vysielať každú stredu a štvrtok.

ČÍTAJ VIAC: Potvrdené! 'Hospital Playlist' Star Shin Hyun Bin si zahrá po boku Song Joong Ki v 'The Youngest Son of Chaebol Family'

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills