Seo In Guk sa údajne stane súčasťou najnovšej K-drámy Disney+ 'Soundtrack #1.' Pokračujte v čítaní, aby ste vedeli, akú rolu sa chystá stvárniť.

Seo In Guk na špeciálne vystupovanie v 'Soundtracku #1'

Po skončení jeho dramatického comebacku 'Doom at Your Service' v roku 2021 sa Seo In Guk konečne vracia do hlavného vysielacieho času, ale v krátkom čase prostredníctvom Disney+ novo premiérovaného seriálu 'Soundtrack #1.'

Seo v Guk(Foto: Seo In Guk Instagram)
Seo In Guk potvrdené, že sa objaví v Han So Hee, hudobnej romantickej dráme Park Hyung Sika „Soundtrack #1“

Prevezme úlohu speváka Jaya Juna, ktorý bude spolupracovať s Lee Eun Soo (Han So Hee).Špeciálna účasť Seo In Guka v dráme je možná vďaka jeho vzťahu s produkčným tímom. Bude to po dlhom čase prvýkrát, čo sa hviezda 'Reply 1997' chystá stvárniť postavu speváka a herca v dráme.

Park Hyung Sik a Han So Hee vo filme „Soundtrack #1“

Hudobno-romantická séria „Soundtrack #1“, v ktorej si zahrali Park Hyung Sik a Han So Hee, je najnovšou šou Disney+, ktorá sa vysielala 23. marca.

Sleduje príbeh Han Sun Woo (Park Hyung Sik), nádejného fotografa, ktorý nakoniec po zvážení jej ponuky žiť s ňou z nejakého dôvodu skončí so svojou najlepšou priateľkou, ktorá má 20 rokov.

(Foto: Disney + Kórea Instagram)
Han So Hee, Park Hyung Sik

Lee Eun Soo je najlepšia kamarátka Sun Woo, ktorá je textárkou a úprimnou a veselou dámou. Ich nečakaný osud žiť spolu im dá nové poznatky o sebe a čoskoro si k sebe vypestujú zvláštne city.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Tlačová konferencia „Soundtrack #1“: Han So Hee, Park Hyung Sik odhalili myšlienky o láske nad priateľstvom

Očakáva sa, že dráma Park Hyung Sik a Han So Hee prinesie sviežu romantiku, ktorú by si diváci nemali nechať ujsť.

Rekapitulácia 1. epizódy „Soundtracku“: Lee Eun Soo ponúka Han Sun Woo žiť s ňou

Lee Eun Soo mala problém prejaviť svoje emócie prostredníctvom textov, ktoré predtým napísala. Medzitým jej priateľ Han Sun Woo, ktorý sa rozhodol odložiť svoju dlho očakávanú výstavu, ostal v šoku, keď mu jeho priateľ ponúkol, aby bol jej asistentom a žili spolu dva týždne pod jednou strechou.

Soundtrack #1(Foto: Disney+)

Han Sun Woo najprv ponuku odmietol, no neskôr sa objavil pred domom Eun Soo so svojou batožinou. Obaja majú vo svojej práci iné ciele a zostať spolu po boku toho druhého je podľa nich najlepšia možnosť na naplnenie cieľov v práci.

Soundtrack #1(Foto: Disney+)

Sledujte 2. epizódu 'Soundtrack #1' v stredu o 22:30. (KST)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Epizóda 13 „Predpoveď lásky a počasia“: Stretnú sa Park Min Young a Song Kang?

Pozerali ste 'Soundtrack #1' epizódu 1? Aký je zatiaľ príbeh? Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch!

Navštívte KDramastars, kde nájdete ďalšie aktualizácie kórejských drám, filmov a celebrít,

KDramastars vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.