Seo In Guk a Jang Dong Yoon prekvapili fanúšikov svojimi novo vydanými fotografiami pre ich nový film 'Wolf Hunt.'

Filmový distribútor The Contents On odhalil nové sady fotografií k dlho očakávanému filmu 'Wolf Hunt' v hlavných úlohách Seo In Guk a Jang Dong Yoon.

Zasvätenci z médií uviedli, že uvedený film je stále uprostred natáčania, ale rozhodli sa zverejniť prvé statické fotografie, aby naň divákov vzrušili.'Wolf Hunt' zložený z hviezdneho obsadenia

Sci-fi triler „Hov na vlka“ predpovedá príbeh o tom, čo sa stane na lodi sprevádzajúcej väzňov v zahraničí. Režisér filmu 'Metamorphosis', 'Contributors', 'Technicians', 'The Chase', Kim Hong Sun, má na starosti réžiu.

Medzitým, okrem Seo In Guk a Jang Dong Yoon, tvoria herci skvelí herci, ktorí tiež dominujú zábave svojimi drámami, menovite Sung Dong Il, Park Ho San, Jung So Min, Ko Chang Seok, Choi Gwi Hwa, a Jang Young Nam.

(Foto: Novinky | Obsah zapnutý)
Seo In Guk a Jang Dong Yoon zbierajú pozornosť pre zábery z lovu vlkov

Nové fotografie už boli distribuované domácim a zámorským filmovým predstaviteľom na tohtoročnom medzinárodnom filmovom festivale v Busane na ázijskom filmovom trhu. Pozornosť divákov na zverejnených fotografiách umocňuje čeľusťový vizuál oboch hercov.

Čo tiež zaujalo verejnosť, bola výrazná premena postavy hlavného obsadenia. Aj keď to bolo len na fotkách, ich emócie už hovoria o napätí, ktorému budú ich role čeliť.

(Foto: Star News | Obsah ON Inc.)
Seo In Guk a Jang Dong Yoon zbierajú pozornosť pre statických záberov z lovu vlka

Hovorí sa, že celý tím začal s produkciou v lete a momentálne natáča zvyšné scény.

Herec z filmu „Tale of Nokdu“ Jang Dong Yoon prevezme úlohu Do Ila, zločinca z Interpol Red Notice, ktorý spáchal viacero zločinov, a chystá sa urobiť šokujúcu premenu. Medzitým Seo In Guk je Jong Doo, šialený zločinec.

Toto tiež označuje prvý spoločný projekt Seo In Guk a Jang Dong Yoona. Okrem toho sa o hercovi z filmu Doom at Your Service hovorí, že sa opäť stretne so svojím predchádzajúcim partnerom na obrazovke Jung So Min.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Seo In Guk a Jung So Min, aby sa znovu stretli v novom akčnom thrilleri „Hon na vlka“

Vedel si? Seo In Guk a „Hon na vlka“ od Jang Dong Yoona natočené na Filipínach

Okrem presvedčivého konceptu filmu sa hovorí, že herci a štáb filmu 'Wolf Hunt' natáčali niektoré scény na krásnom ostrove Filipín. Hoci zatiaľ nie je potvrdené žiadne konkrétne miesto, kde natáčali, fanúšikovia už očakávajú, že film uvidia.

Jang Dong Yoon(Foto: Dong Yi Company Oficiálny Instagram)

Okrem toho sa očakáva, že film oznámi svoju dlho očakávanú premiéru v poslednom štvrťroku 2021, keď už bude natáčanie hotové.

Seo v Guk(Foto: Instagramový účet Story J)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Jang Dong Yoon a 'True Beauty' Star Park Yoo Na Wrap Up natáčanie ich romantiky 'Long Distance'

Tešíte sa na nový film Seo In Guk a Jang Dong Yoona 'Wolf Hunt'? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.