Toľko postáv k-dráma sa oblieka do tých najmodernejších šiat, že súčasťou zábavy pri sledovaní je vidieť, aké trendy budú nosiť. Ale niekoľko k-drám sa zameriava špeciálne na módny biznis alebo dizajnérov a tie sú ešte viac štylizované.

Ak vám móda rozbúcha srdce, možno by ste si chceli pozrieť niekoľko z týchto drám, ktoré sa zameriavajú buď na módu, alebo v ktorých je hlavnou postavou módny návrhár:

1. 'Baby-Faced Beauty'. Jang Na Ra a Daniel Choi hrajú v tejto romantickej komédii o 34-ročnom módnom návrhárovi, ktorý predstiera, že je o 10 rokov mladší, aby získal prácu v módnej spoločnosti. Má talent premieňať bežné materiály na vzrušujúce výtvory a tiež sa jej darí prinútiť dvoch spolupracovníkov, aby sa do nej zamilovali.2. V 'I Need Romance 3' postavy pracujú v domácej nákupnej sieti a zameriavajú sa na predajnejší koniec módy. Kim So Yeon je marketingová manažérka, ktorá sa zamiluje do oveľa mladšieho muža, hudobníka, ktorého hrá Sung Joon.

3. 'Popoluška'. V tomto príbehu „Princ a chudák“ sa odevný návrhár s malým obchodíkom stretne s princovým dedičom módneho impéria, ktorý ho pozve na obchodné miesta. Kwon Sang Woo hrá dizajnéra a Im Yoona hrá ctižiadostivého dizajnéra, ktorý vyštudoval francúzsku dizajnérsku školu.

4. „Robím, robím.“ Kim Sun Ah hrá geniálnu dizajnérku topánok, ktorej kolegovia hovoria ako Medúza. Strávi noc s mladým falšovateľom topánok, ktorého hrá Lee Jang Wook, a otehotnie. Nie je to to, čo vo svojej kariére plánovala, ale môže to byť jej posledná šanca. Táto dráma je nevyhnutnosťou, ak máte radi topánky alebo príbehy o bábätkách.

5. 'Cheomdamdong Alice.' Moon Geun Young hrá dizajnérku, pre ktorú je ťažké získať dobrú prácu, pretože jej chýbajú potrebné skúsenosti. Nechce sa vydať pre peniaze, ale zaľúbi sa do dediča obchodu s oblečením, ktorého hrá Park Shi Hoo.

6. 'Štýl.' Táto dráma preberá redakčnú stránku módy a odohráva sa vo fiktívnom módnom časopise s názvom „Style“. Kim Hye Soo hrá talentovanú, ale vyberavú redaktorku časopisu, ktorá bola kedysi zamilovaná do postavy, ktorú hrá Ryu Si Won.

7. 'Chýbaš mi.' Aj keď 'Missing You' nie je v skutočnosti o móde, jednou z hlavných postáv, ktorú hrá Yoon Eun Hye, je módna návrhárka menom Zoe Lou. Jej život je hrozný, ale jej šaty sú skvelé.