Lee Honey dnes robí rozruch v online komunite, keďže jej agentúra Saram Entertainment vydala 8. novembra vyhlásenie, v ktorom potvrdzuje, že herečka momentálne randí s chlapom, ktorý nie je známy.

Lee Honey zdieľa svoju novo nájdenú lásku na verejnosti

Saram Entertainment uviedla, že Lee Honey je vo vzťahu a svojho novo nájdeného partnera stretla začiatkom roku 2021 po tom, čo ich jeden známy predstavil. Okrem toho majú títo dvaja podobné životné záujmy, vďaka čomu sa cítili pohodlne a čoskoro si k sebe vypestovali zvláštne pocity.

Saram Entertainment potvrdila, že herečka Lee Honey z filmu One the Woman chodí s chlapom, ktorý nie je celebritou(Foto: Lee Honey Instagram)

Agentúra tiež požiadala verejnosť o veľkorysé pochopenie pre osobné záležitosti týkajúce sa priateľov Lee Honeyho, pretože nie je osobou, ktorá pracuje v zábave a žije v súkromnom živote.Lee Honey(Foto: Lee Honey Instagram)

Oznámenie malo tiež informovať fanúšikov a používateľov siete, aby sa zdržali šírenia osobných informácií chlapíka a pokorne požiadali verejnosť, aby prejavila svoju podporu Lee Honey a jej priateľovi v ich prekvitajúcom milostnom vzťahu.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Finále K-drámy Lee Honey „One the Woman“ sa blíži + 3 body, ktoré treba sledovať v posledných dvoch epizódach

Obsadenie filmu „One the Woman“ sa premení na postavy Marvel ako prísľub ich vášnivým divákom

7. novembra Lee Honey zdieľala na svojom Instagrame niekoľko záberov z nej spolu s obsadením filmu „One the Woman“ Lee Sang Yoon, Lee Won Geun a Jin Seo Yeon v rôznych kostýmoch postáv Marvel, aby splnili svoj sľub divákom.

Hovorilo sa, že pred premiérou filmu One the Woman v septembri sa herci zaviazali nosiť kostýmy superhrdinov, ak dráma dosiahne 17 percent sledovanosti. Počas záverečnej epizódy zaznamenala séria K nové osobné najlepšie hodnotenie na celoštátnej úrovni 17,8 percenta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lee Ha-nui❤️hanee Lee (@honey_lee32)

Ako názov samotnej drámy, Lee Honey, ktorý bol hlavným protagonistom oblečený ako Wonder Woman, Lee Sang Yoon ako Superman, Lee Won Geun ako Thor a Jin Seo Yeon oblečený ako Hela z 'Thor: Ragnarok.'

Ostatní herci, ktorí sú tiež blízkymi priateľmi Lee Honey, jej vyjadrili podporu vyjadrením sa k jej príspevku. Fanúšikovia boli tiež radi, že videli herecké obsadenie s ich novo zverejnenými fotografiami.

Odkedy sa SBS 'One the Woman' odvysielala v septembri, fanúšikovia Kdrama už boli zaujatí konceptom príbehu K-series. Okrem toho dráma zahŕňa aj dvoch známych hercov v Kdrame, Lee Honey a Lee Sang Yoon, ktorí sa obaja vrátili na malú obrazovku s drámou z piatka a soboty.

Medzitým, Song Hye Kyo a Jang Ki Yong's 'Now, We Are Breaking Up' budú obsadzovať hlavné časy 'One the Woman' od 12. novembra na SBS.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Song Hye Kyo je tvrdo pracujúca študentka módy v novom filme „Now, We Are Breaking Up“

Čo si myslíš o vzťahu Lee Honey? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.