Vysoko hodnotená a obľúbená romantická komédia tvN Rodné mesto Cha-Cha-Cha je teraz na piatom týždni, konečne sa dostáva do druhej polovice drámy.Dopravcovia 'Dimple Couple' vyjadrili svoje očakávania a zvýšili očakávania, čo sa stane v nasledujúcich epizódach.

Yoon Hye Jin a Hong Doo Sik, ktorých stvárňujú Shin Min Ah a Kim Seon Ho, tiež pozdvihujú index romantického vzrušenia na ďalšiu úroveň so svojou prekvitajúcou romantikou!

Rodné mesto Cha-Cha-Cha Spoilers epizódy 9: Shin Min Ah sa cíti bezpečne v objatí Kim Seon Ho

Pripomeňme si, že zubárka Hye Jin v strachu utekala o život po tom, čo cítila, že ju niekto prenasleduje neskoro v noci po odchode z práce.S úzkosťou v srdci sa pokúšala zavolať pomoc pomocou svojho telefónu, ale v tú noc nemala šťastie, pretože sa jej vybila batéria telefónu a vyšmykla sa jej z rúk.Jej strach sa však rozplynul, len čo uvidela Doo Sika, ktorý stál pred ňou s baterkou v ruke. Hye Jin sa rýchlo rozbehla k jeho a teplému objatiu.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: „Rodné mesto Cha-Cha-Cha“ vs. „Mr. Hong': Takto sa K-dráma Shin Min Ah a Kim Seon Ho líši od filmu z roku 2004

(Foto: tvN)

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Móda „Hometown Cha-Cha-Cha“: Pozrite si oblečenie „Laundry“ Shin Min Ah, ktoré stojí takmer 20 000 USD

Doo Sik bol síce na chvíľu z počínania zubára prekvapený, no aj tak jej gesto opätoval a objal ju ešte pevnejšie, z čoho divákom zaplesali srdcia.

Romantický moment medzi Hye Jin a Doo Sikom vzbudzuje očakávania. Doo Sik, aj keď šokovaný, vyjadril úľavu po tom, čo sa uistil, že zubár je v bezpečí.

(Foto: tvN)

Na druhej strane krásny moment, keď Doo Sik drží Hye Jin blízko pri sebe, vzbudzuje ešte väčšie vzrušenie.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: „Hometown Cha-Cha-Cha“ Epizóda 8: Shin Min Ah sa dobre stará o chorú Kim Seon Ho + Nebezpečenstvo ohrozuje pokojnú dedinu Gongjin

Hye Jin a Doo Sik sa stávajú čoraz závislejšími a navzájom sa obávajú. Hoci je medzi nimi ako kamarátmi stále tenká hranica, ich nepopierateľné romantické city k sebe navzájom prekvitajú.

(Foto: tvN)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:Kim Seon Ho bude spolupracovať s držiteľom Oscara Younom Yuh Jungom na filme „Dog Days“

Keď sa Hye Jin vyhrieva v objatí Doo Sika a cíti sa bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým, znamená to začiatok zmeny v ich vzťahu, ktorá ukáže vzrušujúcejší vývoj medzi nimi.

Rodné mesto Cha-Cha-Cha Dátum vydania 9. epizódy a kde sa pozerať

Dlho očakávaná deviata epizóda vysoko hodnotenej romantickej komediálnej drámy, v ktorej si zahrali Shin Min Ah, Kim Seon Ho a Lee Sang Yi, sa má odvysielať v sobotu 25. septembra na tvN o 21:00. KST.

Je tiež k dispozícii na celosvetové streamovanie na Netflixe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: 'Hometown Cha-Cha-Cha' v hlavnej úlohe Shin Min Ah a Kim Seon Ho ponúkajú 3 nezabudnuteľné momenty v prvej časti drámy

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.