Druhá epizóda najnovšej víkendovej romantickej komediálnej drámy 'Hometown Cha-cha-cha' s Shin Min Ah a Kim Seon Ho odvysielaná 29. augusta.

Jeho najnovšia epizóda nezdôraznila len vznikajúce priateľstvo medzi Shin Min Ah a Kim Seon Ho, ale tiež kládla obrovský dôraz na pestré a veselé životy v štvrti pokojnej prímorskej dediny Gongjin.

Yoon Hye Jin sa usadí v Gongjin a otvorí si vlastnú zubnú kliniku

V predchádzajúcej epizóde Yoon Hye Jin, ktorú hrá Shin Min Ah, rezignuje na svoju prácu po hádke medzi jej peniazmi chtivým šéfom.(Foto: tvN)

Keď v Gongjine hľadala svoj vnútorný pokoj, stretne všestranného údržbára menom Hong Doo Sik, ktorého hrá Kim Seon Ho, ktorý ju zavedie do pekného malého miesta, kde si môže otvoriť vlastnú zubnú ambulanciu.

(Foto: tvN)

Z rozmaru sa usadí vo svojom novom domove so svojou najlepšou kamarátkou Pyo Mi Seon, ktorú hrá herečka Gong Min Jeung, ktorá sa rozhodla pre ňu pracovať ako zubná asistentka po tom, čo jej v Soule zlomilo srdce.

Yoon Hye Jin, Nepriateľka Gongjin

S náhlou zmenou životného štýlu, z mestského života na tichší život na vidieku, je pre Yoon Hye Jin ťažké prispôsobiť sa obyvateľom Gongjinu a byť kamaráti.

(Foto: tvN)

V osudný deň Gongjin's Elders Party sa Yoon Hye Jin zúčastňuje tanca s nepokojom a náznakom ľahostajnosti.

Obyvatelia Gongjinu ju privítali s otvorenou náručou a snažili sa, aby bol zubár viac doma. Staršia Gam Ri a jej priatelia, ktorých stvárnili skúsené herečky Kim Young Ok, Lee Yong Yi a Shin Shin Ae, vyzvali Hye Jin, aby sa najedla, no na jej prekvapenie starší jedli holými rukami.

(Foto: tvN)

S týmto pocítila nádych trápnosti, pretože zažila odlišnú kultúru a výchovu.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Shin Min Ah a Kim Seon Ho dokazujú, že „rodné mesto Cha-cha-cha“ je príťažlivé pre všetky vekové kategórie

Keď sa obyvatelia Gongjinu hrnuli okolo nováčika, jeden po druhom, Yoon Hye Jin ich urazila svojimi netaktnými ústami.

Yeo Hwa Jung, jej majiteľ, Jo Nam Sook, Geum Cheul, Yun kyung a predovšetkým Oh Cheon Jae boli zranení slovami Yoon Hye Jin.

(Foto: tvN) (Foto: tvN)

Oh Cheon Jae, ktorú hrá Jo Han Chul, je majiteľ kaviarne a krčmy, ktorý bol bývalý spevák. Napriek svojmu veku si stále myslí, že sa presadí v zábavnom priemysle.

(Foto: tvN)

Nanešťastie, Yoon Hye Jin zničí jeho sny, keď ho nevedome osočí za jeho chrbtom.

Obyvatelia Gongjinu sa po tom, čo sa jeden po druhom urazili, otočili chrbtom k zubárovi a dokonca bojkotovali slávnostné otvorenie jej zubnej ambulancie.

To si vybralo daň na morálke Yoon Hye Jin. Na pomoc prichádza Doo Sik, ktorý sa o ženu nepopierateľne stará.

Náčelník Hong Saves The Day, Yoon Hye Jin vynakladá viac úsilia

Nemusí to povedať nahlas, Hong Doo Sik sa stará o Yoon Hye Jin viac, ako si ktokoľvek myslí.

Po tom, čo hlboko porozumel situácii Hye Jin, urobí ešte jednu míľu navyše, aby propagoval takmer skrachovanú zubnú kliniku medzi obyvateľov Gongjinu.

(Foto: tvN)

Je zaujímavé, že existuje množstvo ľudí, ktorí skutočne navštívili kliniku Hye Jin. Nával zubných pacientov ju a Mi Seona, jej najlepšieho priateľa, potešil.

Po najrušnejšom dni, odkedy vkročila do prímorskej dediny, sa rozhodne vyhľadať Doo Sik, aby vyjadrila svoju vďačnosť.

Cestou na pláž narazí na Cheona Jaea, frustrovaného speváka, ktorému hlboko ublížila. Zdieľala, že počúvala jeho hudbu a milovala piesne v nej. Hye Jin tiež požiadal o jeho ospravedlnenie, ktoré takmer okamžite dal.

Skutočnosť, že Hye Jin počúvala jeho piesne, bola viac než dosť, jeho srdce nemohlo byť šťastnejšie.

(Foto: tvN)

Na pláži našla Doo Sika čítať knihu. Potom vyzýva jeho pozornosť, aby vyjadrila svoju vďaku.

Keď ju muž drží za ruku, aby ju nechal vyliezť na skalu, odkiaľ je fantastický výhľad, Hye Jin vkročí na skalu, o ktorú sa potkla.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: Ahn Hyo Seop žije dvojitý život vo filme „Lovers of the Red Sky“ s Kim Yoo Jung, Gong Myung a Kwak Si Yang

Háčik je v tom, že Doo Sik je tu, aby ju ešte raz zachránil. Iskry preleteli hneď, ako sa oči oboch postáv stretli, a zdieľali svoj prvý romantický moment pod slnkom osamote.

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.