Red Dead Redemption ide na PS4, Xbox One a PC, ako odhalil Rockstar, ak sa má veriť správam a fámam.

Cyberland oznámil, že herná franšíza Red Dead ide na PS4, Xbox One a PC a Red Dead Redemption PS4, Xbox One a PC verzia bola údajne predstavená za zatvorenými dverami na PAX Prime a to nie je všetko, Red Dead Redemption PS4, Xbox Dátum vydania jednej a PC verzie bol údajne stanovený na marec 2015!Treba poznamenať, že začiatkom tohto roka VG 24/7 oznámilo, že Red Dead Redemption sa „objavil v databáze vytvorenej spoločnosťou Microsoft, aby pomohla určiť kompatibilitu aplikácií s rôznymi operačnými systémami“.

Podľa správy VG 24/7 bola PC verzia Red Dead Redemption zobrazená s rôznymi stavmi kompatibility pre Windows 7, 8 a 8.1.

Dobré správy pre fanúšikov RDR tu však nekončia, pretože dátum vydania Red Dead Redemption 2 je stanovený na budúci rok, jeseň 2015, ak sa má správam veriť.

V správe od Motoring Crunch si všimli profil staršieho herného vývojára v Rockstar na sociálnej sieti a zdá sa, že ďalšou hrou, na ktorej Rockstar práve pracuje, je Red Dead Redemption 2.

Podľa Motoring Crunch hlavný inžinier Feinstein prezradil, že pracuje na pokračovaní slávnej IP od Rockstaru. Chlapec bol súčasťou tímu, ktorý priniesol sériu Max Payne. Na základe odhalenia sa o pokračovanie uchádzajú iba tri tituly.

Sú identifikovaní ako Red Dead Redemption, Bully a Manhunt. Všetky tri sú úspešné príbehy Rockstaru a všetky si zaslúžia pokračovanie. Red Dead Redemption je však najobľúbenejší z balíka.

Ako uvádza Cyberland, dátum vydania Red Dead Redemption 2 bol predbežne stanovený na jeseň 2015 a Rockstar na ňom práve pracuje, hráči by mali očakávať oznámenie E3 2015 a dátum vydania Red Dead Redemption 2 v novembri 2015 pre PS4 a Xbox One. .

Čo by ste chceli vidieť v Red Dead Redemption 2? Dočkali by sme sa návratu Marstonovcov alebo by to malo iného hlavného hrdinu? Zvuk v komentároch nižšie!