Najnovšie piatok-sobota MBC Kdrama Závoj začalo to dobre!Keďže K-Drama naďalej získava priaznivé recenzie, režisér Kim Sung Yong sa podelil o svoje myšlienky o svojom novom majstrovskom diele.

V nedávnom rozhovore OSEN 20. septembra s Kdrama Závoj Brilantná hlava režiséra odhalila, že bol stále ohromený množstvom podpory, ktorú séria získava. S priemernou sledovanosťou 12,2 percenta počas Závoj epizóde 1, režisér Kim Sung Yong neváhal verejnosti povedať o novej dráme viac.

Namgoong Min v(Foto: MBC Instagram) Namgoong Min The Veil

MBC Kdrama Závoj mala premiéru vlani 17. septembra, séria z piatka do soboty.Najprv sa Kim Sung Yong poďakoval divákom za nadšené reakcie na prvé dve epizódy drámy.

Prečo je režisér Kim Sung Yong presvedčený o vydaní Kdrámy Závoj ?

Režisér po jeho vyjadrení vyjadril dôvod, prečo bol sebavedomý ešte pred uvedením diela.

Podľa neho, 'Už pred vydaním 'The Veil's' som bol presvedčený o jeho kvalite. Drámy a filmy zaoberajúce sa spravodajskými agentúrami v rôznych krajinách sa už konzumujú prostredníctvom OTT platforiem.“

Namgoong Min The Veil(Foto: MBC Official Instagram) Namgoong Min The Veil

pokračoval, „Vzhľadom na geopolitickú polohu Kórey a vojenskú špecifickosť neexistuje žiadna krajina ako Kórea, kde sú dôležité spravodajské služby. Táto situácia sa v týchto dňoch na malej obrazovke nenašla. Takže popri pokračovaní v tradícii kórejskej inteligencie som chcel predstaviť drámu, ktorá padne do očí divákom. S ohľadom na to som bol presvedčený, že to bude pre divákov určite hit.“

Závoj(Foto: MBC Drama Official Instagram Official Instagram) Namgoong Min The Veil

Kim Sung Yong sa podelil o malý spoiler pre budúcotýždňové vysielanie, keď prezradil, že sa chystá podrobnejší príbeh, ktorý sa divákom určite bude páčiť.

Ako Závoj Herec Namgoong Nim Wows Kim Sung Yong

Medzitým sa projekt nikdy nezaobíde bez talentovaného obsadenia. Kim Sung Yong sa priznal, že Namgoong Min, ktorý je hlavným protagonistom, predčí jeho očakávania.

Závoj(Foto: MBC Drama Official Instagram) Namgoong Min The Veil

Povedal, „V súlade so vzorcom „Dôveryhodný herec“ Namgoong Min dokonale stelesnil zmätené a ostré charakteristiky Han Ji Hyuka. Ukázal ohromujúce schopnosti, ktoré som už od neho očakával, ale bolo to oveľa lepšie, ako som očakával. Prekvapil ma svojimi silnými schopnosťami od premeny tela až po jeho oddanosť v práci.“

Kim Sung Yong tiež ocenil ženské hviezdy Park Ha Sun, Kim Ji Eun a Jang Young Nam za ich vynikajúce výkony.

Závoj(Foto: MBC Official Instagram) Obsadenie Kdrama The Veil

Od jeho konceptu až po výborný casting, Kdrama Závoj skutočne dostáva to správne množstvo uznania od divákov. Režisér Kim Sung Yong prezradil, že ako príbeh napreduje, o Han Ji Hyukovi sa budú odkrývať ďalšie tajomstvá.

Videli ste novú MBC Kdrama Závoj ? ako je to doteraz? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.