Herci a štáb filmu 'Bulgasal: Immortal Souls' sa podelili o svoje myšlienky týkajúce sa nadchádzajúcej drámy, vrátane prirovnania k megaúspešnej sérii 'Goblin'.

Hlavné hviezdy Lee Jin Wook, Lee Joon, Kwon Nara, Gong Seung Yeon, Park Myung Shin, Jung Jin Young, Kim Woo Seok z UP10TION a režisér Jang Young Woo boli prítomní na nedávno konanej tlačovej konferencii 15. decembra.

„Bulgasal: Immortal Souls“ sa zameriava na tradičné vizuálne prvky namiesto CGI efektov

(Foto: tvN) Bulgasal / Lee Jin Wook

PD Jang Young Woo, génius, ktorý stojí za komediálnym seriálom Entourage, začal tlačovú konferenciu a vysvetlil jednotlivé časti a technické detaily nadprirodzenej fantasy Kdrama tvN.

Povedal, že tím sa zameriava na zdôraznenie minulosti a súčasnosti zachytením historickej krásy Kórey napriek tomu, že má „obmedzený rozpočet na výrobu“.

Okrem toho zabezpečil, že diváci budú svedkami „bohatého a emotívneho“ rozprávania „Bulgasal: Immortal Souls“ s vizuálnym príbehom zdôrazňujúcim „smutný, ale krásny príbeh“.

Pokiaľ ide o vizuál, PD Jang Young Woo vysvetlil, prečo tím vynaložil veľa úsilia na hranie a používanie kostýmov, make-upu a umenia namiesto CGI efektov, najmä s príšerami a duchmi.

Okrem toho režisér vysvetlil, že chceli „osvetliť príbeh a skrytý príbeh stvorení“.

Režisér 'Bulgasal: Immortal Souls' reaguje na porovnanie s Gong Yoo 'Goblin'

Bulgasal: Immortal Souls and Goblin(Foto : tvN) Bulgasal cast

tvN vyprodukovala veľa pozoruhodných Kdrám – z akcie, rom-com, nadprirodzena; čo si len spomeniete.--zahŕňa aj úspešný hit „Goblin“ s Gong Yoo a Kim Go Eun v hlavných úlohách.

Séria fantasy rom-com z roku 2015 sa zameriava na cestu škriatka menom Kim Shin a jeho osudový románik s Ji Eun Tak.

Keď sa ho spýtali, čo odlišuje 'Bulgasal: Immortal Souls' od 'Goblin', najprv režisér hovorí, že je 'vďačný', keď ho porovnávajú s takou pozoruhodnou prácou scenáristky Kim Eun Sook a režiséra Lee Eung Boka, s ktorými mal možnosť spolupracovať. .

Zaujímavé je, že vysvetlil, že nadchádzajúca Kdrama sa zameriava na rodinnú a kórejskú históriu prostredníctvom svojho folklóru, zatiaľ čo séria z roku 2016 vyzdvihuje romantiku medzi hlavnými postavami.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Lee Jin Wook, Kwon Nara, Lee Joon a Gong Seung Yeon narážajú na zlovestný osud v novej dráme „Bulgasal“

'Tvory v 'Bulgasal' sú založené na kórejskom folklóre. Účelom bolo pridať dôraz na tú kórejskú emóciu. Ak by som mal pomenovať rozdiel, Goblin bol skôr romantický seriál. V 'Bulgasal' je veľa úprav rodinných väzieb.

Nová dráma Lee Jin Wooka a Kwon Nara sleduje príbeh Dana Hwala, bývalého vojenského dôstojníka za dynastie Joseon.

(Foto: tvN) Plagát Lee Jin Woon / Bulgasal

Stretol ho však nešťastný osud a zmenil sa na mýtické stvorenie známe ako 'bulgasal' a prekliate nesmrteľnosťou.

Bohužiaľ, úlovok je tu nesmrteľná potreba živiť sa ľudskou krvou.

Medzitým, rola Kwon Nara, Min Sang Woon, bývala nesmrteľná, ale po traumatickej udalosti vo svojom živote sa zmenila na človeka. Tiež ju to podnietilo zmeniť svoju identitu a plánovať pomstu.

Dátum vydania 'Bulgasal: Immortal Souls' je naplánovaný na 18. decembra každú sobotu a nedeľu o 21:00 K.S.T na JTBC a Netflix.

ČÍTAJ VIAC: Kwon Nara má nervy pred premiérou novej drámy „Bulgasal“ + odhaľuje kúzlo postavy

KDramastars vlastní tento článok

Toto napísala Geca Wills