Napriek tomu, že speváci Rain a f(x)'s Krystal pracujú v zábavnom priemysle ako ich postavy v dráme 'My Lovely Girl', je pre nich ťažké zobraziť životy ich dramatických kolegov.

V dráme Rain stvárňuje postavu Lee Hyun Wooka, generálneho riaditeľa, producenta a skladateľa fiktívnej AnA Entertainment.

Podobne sa intenzívne angažuje v zábavnom priemysle ako umelec Hallyu, bol generálnym riaditeľom a zakladateľom spoločnosti J.Tune Entertainment a pôsobil ako producent a skladateľ pre mužskú idolovú skupinu MBLAQ.Krystalina postava Yoon Se Na je mladý dospelý, ktorý sníva o tom, že sa stane spevákom a producentom, a stane sa stážistom v zábavnej spoločnosti, ktorej šéfuje Rain.

Podobne, Krystal bola stážistkou v SM Entertainment, jej manažérskej spoločnosti, predtým ako debutovala ako idolová speváčka v dievčenskej skupine f(x).

Rain sa podelil o svoje myšlienky na túto záležitosť a povedal: 'Spočiatku som si myslel, že hranie bude jednoduchšie, keďže som si bol vedomý toho, čo sa deje v zábavnom priemysle, ale v skutočnosti to robilo veci náročnejšími, pretože som toho vedel príliš veľa.'

Dodal: 'Avšak, keďže Krystal aj ja sme prešli prísnym školením, ktoré umelci podstupujú, myslím si, že by sme boli v našom zobrazení spoľahliví a realistickí.'

Krystal súhlasila s týmto sentimentom a zdieľala: „Od čias, keď som bola praktikantkou SM Entertainment, až doteraz, keď som sa stala idolovou speváčkou pod f(x), môj každodenný život vo veľkej miere zahŕňa cvičenie, tanec a spev. Z tohto dôvodu som sa mohol lepšie prispôsobiť svojej postave.“

Keďže dráma sa odohráva v zábavnom priemysle, produkčná spoločnosť A Story prezradila, že Rain a Krystal obsadili z toho dôvodu, že už poznajú všetky detaily zábavy, a preto budú môcť hrať realisticky.

Chyťte Rain a Krystal v 'My Lovely Girl' každú stredu a štvrtok na SBS.