Natáčanie pripravovaného filmu Song Joong Ki, Lee Hee Joon, Ryu Seung Beom a Jo Hyun Chula „Bogota“ pokračovalo po tom, čo bolo zastavené v dôsledku pandémie COVID-19.

Podľa miestneho spravodajstva sa triler-krimifilm oficiálne začal vyrábať 21. júna a bude pokračovať tri mesiace.

Okrem toho tím dokončí film v Južnej Kórei.

Na druhej strane produkčná spoločnosť, ktorá stojí za očakávaným filmom, IDIOPLAN, vysvetlila, že zdravie a bezpečnosť hercov a celého tímu je pre nich stále na prvom mieste.

„Keď znova začíname natáčanie v týchto ťažkých podmienkach, našou najvyššou prioritou je dodržiavať pokyny na prevenciu infekcií a zaistiť bezpečnosť a zdravie nášho herca a štábu,“ povedal zástupca spoločnosti s tým, že urobia všetko pre to, aby film dokončili. 'bezpečný stav.'

Pieseň Joong Ki(Foto: oficiálny Instagram tvN)

ČÍTAJ VIAC:Song Joong Ki sa po návrate do Južnej Kórey izoluje

Pripomeňme, že Bogota sa začala natáčať v januári 2020 v Kolumbii.

Bohužiaľ, kvôli obmedzeniam, ktoré priniesla zdravotná kríza, bol tím nútený odložiť natáčanie a vrátiť sa do Južnej Kórey po natočení 45 percent filmu.

V tom čase produkčný tím vysvetlil, že natáčanie len odložia, aby dodržali zdravotné protokoly, no stále budú pokračovať a projekt dokončiť.

„Po dlhej diskusii sme sa rozhodli odložiť. Už sme absolvovali asi 45 % nakrúcania. Tento projekt nezrušíme ako celok. Budúci rok určite pokračujeme a vydáme to pre divákov.“

S týmto sa celý štáb a herci vrátili koncom marca do Kórey a museli prejsť dvojtýždňovou karanténou.

V tom istom mesiaci sa objavili klebety, že 'Bogota' sa má dokončiť natáčanie v Kolumbii; vzhľadom na stupňujúci sa počet prípadov COVID-19 sa však rozhodlo, že výrobu ukončia v Južnej Kórei.

'Bogota' Obsadenie a synopsa

Kriminálny thriller, ktorý bude čoskoro uvedený, bude projektom Song Joong Kiho back-to-back po Kmovie 'Space Sweepers'.

V 'Bogote' by mal hrať úlohu Guk Hee, ktorý emigroval do Kolumbie, keď mal 19 rokov. V cudzej krajine zažil vo svojom živote množstvo problémov a sériu vzostupov a pádov.

Navyše, hviezdu 'Vincenza' dopĺňa špičkový herec Lee Hee Joon, ktorý si nedávno zahral v úspešnej dráme 'Mouse'.Bude stvárňovať Soo Younga, zamestnanca veľkej korporácie, ktorý navštívil Južnú Ameriku.

Okrem 'Bogoty' sú členmi obsadenia aj Jo Hyun Chul, Kwon Hae Hyo ako seržant Park a 29-ročná kolumbijská herečka Juana Del Rio.

Pripravovaný film sa môže pochváliť nielen silným hereckým obsadením, ale aj scenár a réžiu má na starosti renomovaný filmár Kim Sung Je, ktorý je známy svojim oceňovaným filmom 'Minority Opinion'.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Pozrite si očarujúcu zákulisnú kampaň Song Joong Ki pre Mom's Touch CommercialKDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills