Veľa sa hovorí o dvoch najslávnejších hrdinkách série Star Wars, Padme Amidale a princeznej Leii, rozhodli sme sa pozrieť, kto je medzi nimi viac sexi.

Tvár

Princezná Leia je bezpochyby tou najpríťažlivejšou vecou vo vesmíre Star Wars, vždy bola tým najkrajším. Až do chvíle, keď na scénu vstúpila jej matka, ale stále mala pôvodnú trilógiu zamknutú. V oddelení vzhľadu preberá vedenie Padme, kde je Leia v ženskosti viac úžitková a tvrdšia. Padmé je skôr kráľovská dáma, a to správaním aj vzhľadom. Tu Padme rozhodne vyhráva.Vlasy

Pre tie hlúpe drdoly vo vlasoch v prequeli boli rozhodne dosť chytré na to, aby si boli istí, že pozornosť bude venovaná Padme, ale tí dvaja majú krásne upravené účesy. Pokiaľ ide o drdoly, Leia je víťazkou, jej drdoly vytvorili prevahu, ktorá vyzdvihuje jej krásu.

Telo

Celá generácia geekov bola uvedená do puberty prostredníctvom Leiiných sotva skrytých nezbedných kúskov. Padme dostala dosť ťažké dedičstvo, aby mohla súťažiť so svojou dcérou. Aj keď Padme nikdy nedostala príležitosť stať sa sexuálnou otrokyňou vesmíru, inak sme mohli túto kategóriu ponúknuť rovnako temperamentnému hodnoteniu. Sexy stránka Padme sa v prequeloch nikdy skutočne neukázala ako Leia. Skutočne premárnená šanca pre ňu, takže v tejto kategórii víťazí Leia.

Húževnatosť

No, mrcha faktor Leie jej dodáva húževnatosť, ktorú má. Nedovolí, aby sa čokoľvek robilo bez jej vedomostí. Tento postoj ju vždy dostane do problémov, takže áno, môže byť tvrdá.

Leia to prebrala cez svoju mamu, aby mala viac sexi telo a zaujímavejší príbeh, aj keď je logické myslieť si, že strata Padme je celá slabosť prequelov. Lucas dal Leii lepšiu stránku dedičstva, dostala dobrý príbeh. Ak by tieto dve postavy mali v príbehu rovnaké postavenie, pokiaľ ide o pozornosť a talent, bol by to určite ťažší zápas.