Daniel Radcliffe a priateľka Erin Darke sa minulý rok stretli na natáčaní biografického filmu Allena Ginsberga „Kill Your Darlings“. Odvtedy sú najlepšími priateľmi a milencami.

„Momentálne idem von so svojou najlepšou kamarátkou,“ povedala predtým britská hviezdaĽudiav rozhovore. 'A myslím, že to tak má byť.'

Ako sa vôbec začal románik Radcliffa a Darka?Svetová hviezda prezradila, že 'len okamžite nastúpili'.

„Bola to jedna z tých okamžitých vecí, pri ktorých si hovoríte: „Och, naozaj sa mi páči táto osoba,“ povedal Radcliffe. Paráda v nedávnom rozhovore. „S niekým máte spojenie a zrazu je neuveriteľne ľahké s ním hovoriť. Bola to jedna z takýchto situácií.“

Hviezda 'Čo ak' tiež prezradila, že 'ľahká konverzácia', ktorú mal s Darke, bola jednou z vecí, ktoré sa mu vo vzťahu páčili.

„Veľa času nie som príliš chladný človek. Náš rozhovor má však pokojnú kvalitu,“ vysvetlil Radcliffe.

Nemohol si pomôcť, ale tiež vytryskol a povedal, že v jeho spojení s Darkom nie je 'žiadne úsilie'.

Dodal: „Je to úplne plynulé. Je to úžasná vec.“

Navyše sa zdá, že byť priateľkou Daniela Radcliffa je príjemná vec.

Bývalá detská hviezda Harryho Pottera, ktorá vyrastala v domácnosti s rodičmi, ktorí sú milenci a zároveň najlepší priatelia, má veľmi vysoké očakávania a ideály, pokiaľ ide o lásku.

„Moja mama a otec boli najlepší priatelia predtým, ako spolu začali chodiť, a teraz sú manželmi už 30 rokov,“ povedal 25-ročný herec People v predchádzajúcom rozhovore.

Hoci si myslí, že ‚lásku je vo všeobecnosti ťažké dosiahnuť‘, svetová hviezda svoje veľké očakávania od nej netají.

Predtým pre People povedal: 'Ak sa dokážete dostať do bodu, kedy randíte alebo sa vydávate s niekým, koho považujete za svojho najlepšieho priateľa, potom to bude fungovať.'

Pokračujte v čítaní Kiltandkeeley, aby ste zistili, aký krok vo svojom vzťahu urobia Daniel Radcliffe a priateľka Erin Darke.