Rok 2017 priniesol toľko špičkových a neuveriteľných drám, ktoré sú plné romantiky, zábavy a dokonca aj morálnych lekcií, na ktoré sa môžu diváci v živote vždy vrátiť:„Strong Woman Do Bong Čoskoro“, „Fight For My Way“, „Škola 2017“, „Chicago Písací stroj“, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Ale priznajme si raz a navždy. 'Pretože toto je môj prvý život' zostáva pozoruhodné. Vďaka skvelému námetu a dôkladne napísanému scenáru sa dráma nesnažila zasiahnuť divákov do sŕdc.

(Foto: tvN)

Vďaka vynikajúcemu hereckému výkonu hereckého obsadenia diváci rezonovali s dramatickým seriálom na úplne novej úrovni.

Ale kde sú zábavní a svojrázni herci z filmu „Pretože toto je môj prvý život“ a čo robia teraz? Poďme zistiť!Lee Min Ki

Nesmelý a nemotorný, no svojrázny počítačový dizajnér a majiteľ domu Nam Se Hee, ktorý chce zariadiť vlastný sobáš so svojou temperamentnou a šarmantnou nájomníčkou, aby splatil hypotéku na byt, uchvátil divákov svojim jedinečným šarmom.

'Because This Is My First Life' predstavuje návrat Lee Min Kiho na malé plátno ako hlavného herca od roku 2007.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Aktualizácia obsadenia „Love In The Moonlight“ 2021: Čo sú Park Bo Gum, Kim Yoo Jung, B1A4 Jinyoung a ďalší v súčasnosti?

Po skončení drámy herec Lee Min Ki hral v roku 2018 vo fantasy romantickej melodráme JTBC 'The Beauty Inside' s 'Dr. Romantická herečka Seo Hyun Jin, herečka Lee Da Hee z 'I Can Hear Your Voice' a herec Ahn Jae Hyun z 'Reunited Worlds'.

Krátko sa objavil aj v úspešnej dráme „What's Wrong With Secretary Kim“ s Park Seo Joon a Park Min Young.

V roku 2019 si zahral v trilerovej dráme „The Lies Within“ s herečkou z filmu „SF8“ Lee Yoo Young.

Nedávno sa objavil v roku 2021 v romantickej komediálnej dráme MBC 'Oh My Ladylord' (tiež známej ako 'Oh! Master') s Nanou z After School a Minhyukom z CNBLUE.

Lee Min Ki sa objaví aj v pripravovanom seriáli JTBC 'My Liberation Journal', ktorý bude mať premiéru v roku 2022.

(Foto: tvN)

mladý tak min

Kto by niekedy zabudol na roztomilú a optimistickú Oh Ha Ni v hitovej dráme z roku 2010 „Playful Kiss“ s pekným hercom Kim Hyun Joongom?

Jung So Min hral rolu scenáristu Yoon Ji Ho, ktorý je tiež nájomníkom, ktorý súhlasil, že si vezme svojho prenajímateľa pre jej pohodlie.

V roku 2018 sa Jung So Min opäť stretol s Lee Min Ki prostredníctvom krátkeho špeciálneho portrétu v romantickej komediálnej dráme TVN „Čo je zlé s ministerkou Kim“.

Herečka spolupracovala so skúseným hercom Seo In Guk v mysterióznej thrillerovej dráme z roku 2018 „The Smile Has Left Your Eyes“.

Urobila tiež niekoľko portrétov v rôznych juhokórejských drámach 'Abyss', 'Be Melodramatic' a 'My Roommate Is A Gumiho.'

V roku 2020 si Jung So Min zahrala v lekárskej dráme „Soul Mechanic“ s hercami Shin Ha Kyun, Tae In Ho a Park Ye Jin.

Jung So Min si zahral v nedávno skončenej romantickej dráme „Monthly Magazine Home“ s hercami Kim Ji Seok, Jung Gun Joo a Kim Won Hae.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ: 4 mladistvé a osviežujúce K-drámy, ktoré musíte vidieť pred začiatkom školského roka

Herečka sa vráti na strieborné plátno s pripravovaným juhokórejským filmom 'Lov na vlkov'. Podrobnosti, ako aj dátum vydania zatiaľ nie sú známe.

Esom

Esom, nominovaná na najlepšiu herečku a hviezda filmu 'Scarlet Innocence', hrala úlohu Woo Soo Ji, úžasného dievčaťa a krásneho dievčaťa so skvelou osobnosťou, ktorú si každý divák filmu 'Because This Is My First Life' obľúbil a obdivoval.

S úspechom show Esom pristál na množstve projektov. V roku 2018 sa spojila s hercom Seo Kang Joonom z filmu „Cheese In The Trap“ v romantickom komediálnom seriáli „The Third Charm“. Objavila sa aj vo filme 'Microhabitat.'

Herečka tiež spolupracovala so skúsenými hercami Uhm Tae Goo, Chun Ho Jin a Kim Young Min v trilerovej mysterióznej dráme z roku 2019 Save Me 2.

V roku 2020 získala hlavnú úlohu v komediálnom dramatickom filme „Samjin Company English Class“ s herečkami Go Ah Sung a Park Hye Soo.

Esom si tiež zahrala úlohu najpredávanejšieho autora v romantickom filme z roku 2021 „Single in Soul“ so skúsenými hercami Lee Dong Wook, Im Soo Jung, Jang Hyun Sung a Kim Ji Young.

Nedávno sa objavila na malej obrazovke s kriminálnou akčnou drámou SBS 'Taxi Driver' s hercami Lee Je Hoon a Pyo Ye Jin.

(Foto: tvN)

Park Byung Eun

Hravého, no zároveň láskyplne starostlivého generálneho riaditeľa Ma Sang Gooa stvárnil skúsený herec Park Byung Eun. Svoju hereckú rolu si spestril prostredníctvom rom-com drámy a bravúrne ukázal svoje herecké umenie.

V roku 2018 sa objavil vo filme „The Great Battle“ a dráme „Your Honor“ a „Queen of Mystery 2“.

V roku 2018 sa tiež zišiel so svojimi hereckými predstaviteľmi Lee Min Ki a Jung So Min v seriáli „Čo sa deje s ministerkou Kim“ v seriáli „Čo sa deje s ministerkou Kim“.

Park Byung Eun hral v roku 2019 v seriáloch „Voice“ a „Arthdal ​​Chronicles“.

Na veľké plátno sa vrátil so sci-fi dramatickým filmom „Seo Bok“ s Gong Yoo a Park Bo Gum.

Park Byung Eun sa pripojí k Jeon Do Yeon a Ryu Jun Yeol v špeciálnej dráme „Lost“ k 10. výročiu JTBC, ktorá bude mať premiéru v septembri.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Aktualizácia obsadenia „She Was Pretty“ 2021: Kde sú Park Seo Joon, Hwang Jung Eum a ďalší šesť rokov po skončení drámy?

Herec sa objavil aj v trilerovej dráme Kráľovstvo: Ashin severu.

Kim Ga Eun

Kim Ga Eun si získala domácu popularitu po tom, čo si v roku 2013 zahrala vo fantasy legálnej romantickej dráme „I Can Hear Your Voice“ s hercami Lee Jong Suk, Lee Bo Young, Lee Da Hee a Yoo Sang Hyun.

V 'Because This Is My First Life' si zahrala obľúbenú postavu všetkých, energickú a krásnu ženu, ktorá sníva, že sa jedného dňa vydá, Yang Ho Rang.

Po skončení drámy získala hlavnú úlohu v romantickej komédii z roku 2018ma „Vyzdvihol som celebritu na ulici“ so srdcovkou „Oh My Venus“ Sung Hoon.

V roku 2019 sa objavila v dvoch drámach JTBC 'Dazzling' a 'The Wind Blows'.

Kim Ga Eun sa nedávno objavila v dráme na pracovisku z roku 2021 „Na pokraji šialenstva“ s Jung Jae Youngom, Moon So Ri a Lee Sang Yeop.

(Foto: tvN)

Kim Min Seok

Obľúbený herec vo vedľajšej úlohe národa, Kim Min Seok, sa objavil v top-hodnotených a prelomových drámach „Flower Band“, „Ahoj! School-Love On“ a „Who Are You: School 2015“.

Pozornosť a uznanie sa mu dostalo po stvárnení úloh lekára a vojenského dôstojníka v drámach z roku 2016 „Descendants of the Sun“ so Song Joong Ki a Song Hye Kyo a „Doctors“ s Kim Rae Won a Park Shin Hye.

Vo filme 'Because This Is My First Life' si herec zahral mladého generálneho riaditeľa a dlhoročného priateľa Yang Ho Rang (Kim Ga Eun). Fanúšikovia a diváci jeho postavu milovali a hlboko s ňou rezonovali.

Urobil niekoľko portrétov v drámach 'The Beauty Inside', 'Heart Surgeons' a 'Racket Boys'.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: 2021 K-Drama Prvý a druhý muž vedie Face-Off a milostné trojuholníky

Herec sa tiež pripojil k obsadeniu dramatického seriálu KakaoTV 'Lovestruck in the City' s Ji Chang Wook a Kim Ji Won v hlavných úlohách.

Kim Min Seok sa objavil aj na striebornom plátne s filmami „Monstrum“ a „Jesters: The Game Changes“.

V roku 2021 sa má vrátiť na malú obrazovku s pripravovaným dramatickým seriálom KakaoTV „Engine On From Today“. Výroba a podrobnosti zatiaľ nie sú známe.

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.