11 rokov a stále pokračuje, SBS 'Running Man' teraz drží titul ako najdlhšie trvajúca kórejská varietná šou!

Bežiaci muž Oficiálne Beats Nekonečná výzva Záznam

V 566. epizóde 'Running Man', ktorá bola odvysielaná 15. augusta, herci a štáb šou oznámili, že sú teraz držiteľmi titulu najdlhšie trvajúcej varietnej šou v Južnej Kórei. Potvrdilo sa to, keď program odvysielal Epizódu 564 a oficiálne predbehol 'Infinite Challenge' od MBC.

Bežecký muž 11. výročie(Foto: SBS Running Man Instagram)

Na oslavu ďalšieho pôsobivého míľnika počas otvorenia programu informoval produkčný režisér Jeong Cheol Min hercov o dobrej správe: „Členovia majú čo oslavovať. Odvysielaním predchádzajúcej epizódy sme sa stali najdlhšie vysielanou estrádou.“Bežecký muž 11. výročie(Foto: SBS Running Man Instagram)

Všetci s radosťou počuli túto správu. Yoo Jae Suk a Haha, ktorí boli tiež súčasťou „Infinite Challenge“, vysvetlili, 'Keď sa pozriete späť, 'Infinite Challenge' začala asi dva roky pred 'Running Man', ale bolo toľko týždňov predtým, kedy sa program nevysielal kvôli výpadkom siete.' Dodali, že ak sa ľudia pozerajú na epizódy, 'Running Man' sa vysielalo viac.

'Znamená to, že Yoo Jae Suk a Haha už prekonali dva rekordy?' poznamenal Yang Se Chan v úžase.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Obsadenie 'Running Man' urobilo novú rodinnú fotografiu na oslavu ich 11. výročia

Bežiaci muž Epizóda 566: Yoo Jae Suk dráždi Kim Jong Kooka, ak randí so Song Ji Hyo

V ten istý deň vysielania boli členovia vyzvaní, aby vykonali ďalšiu misiu. Zamestnanci dávajú členom šancu zarobiť si peniaze podľa vlastného výberu, aby mohli tráviť čas so svojimi milovanými rodičmi. Peňažné ceny však prichádzajú aj s rizikom straty hotovosti. Okrem toho si každý člen môže vybrať buď bezpečnú možnosť, aby zarobil požadovanú sumu, alebo si môže vybrať nebezpečnejšiu možnosť pre vyššiu dohodu, ktorá má tiež šancu o peniaze prísť.

Pred začatím výzvy sa však herci najprv predstavili a urobili niekoľko krátkych diskusií o sebe a predchádzajúcich aktivitách, ktoré ich zamestnávajú.

Yoo Jae Suk a Kim Jong Kook(Foto: SBS Running Man Instagram)

Stredobodom pozornosti boli vtedy Kim Jong Kook a Song Ji Hyo. Členovia priniesli tému o najnovšom YouTube vlogu Jong Kooka, kde bola jeho hosťom Song Ji Hyo.

Kim Jong Kook vysvetlil, že on a Song Ji Hyo sa už predtým rozhodli natočiť spoločné video. A keď hovoril, Jeon So Min videl, že Kim Čong Kookovi zrazu sčerveneli uši.

Na druhej strane, Yoo Jae Suk ich dvoch začal dráždiť slovami: 'Áno, je v poriadku, že sa Ji Hyo objavila vo vašom vlogu, ale prekvapilo ma, že vy dvaja spolu vyzeráte dobre.'

Atmosféra začala byť chaotická, ale zaujímavá. Yang Se Chan sa spýtal: „Išiel si domov po natáčaní videa? Vyspal si sa dobre?' Haha zasmial sa a povedal: 'Prečo ste blázni? Vy dvaja spolu chodíte?'

Škádlenie pokračovalo a členovia okrem Kim Jong Kooka a Song Ji Hyo boli veľmi šťastní a spokojní s tým, čo sa za ten čas deje.

Medzitým, ako herci z 'Running Man' začínajú misiu a preteky pokračujú, všetko sa komplikuje. Nakoniec však túto výzvu vyhrali Song JiHyo, Yoo Jae Suk a Kim Jong Kook.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Hviezdna pieseň „The Witch's Diner“ Ji Hyo oslavuje svoje 40. narodeniny + Pozrite sa na množstvo koláčov a darčekov, ktoré dostala od fanúšikov

Čo môžete povedať o najnovšom míľniku 'Running Man's'? Podeľte sa o to s nami v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.