Prebiehajúci investigatívny dramatický seriál „Policajná univerzita“ vymenoval v posledných šiestich epizódach pozorovacie body, na ktoré si treba dávať pozor.

Nielenže predviedla napínavý vývoj postáv, ale zaujala aj srdcia a oči divákov svojou farebnou chémiou, ktorá presahuje generácie a pohlavia.

10. septembra sa produkčný tím „Policajnej univerzity“ podelil o tri kritické pozorovania, na ktoré by si diváci mali dávať pozor v nasledujúcich epizódach drámy.„Policajná univerzita“ presahuje generácie a rody

V dráme sa policajní univerzitní profesori a študenti spojili, aby chytili nelegálny hazardný gang na čele s ich dôveryhodným majiteľom krčmy Go Deok Bae (Shin Seung Hwan).

Yoo Dong Man (Cha Tae Hyun) a Kang Seon Ho (Jinyoung) spojili svoju hlavnú silu a hackerské schopnosti, aby dolapili vinníka. Kwon Hyuk Pil (Lee Jong Hyuk) a Choi Hee Soo (Hong Soo Hyun) viedli svojich študentov Oh Kang Hee (Krystal), Jo Joon Wook (Youngjae a No Beom Tae (Lee Dal) odhodlane.

(Foto: KBS)

Chémia medzi postavami, ktoré pochádzali z rôznych generácií, vyvolala smiech a získala si solídnych priaznivcov z celého sveta.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ:„Policajná univerzita“ v zákulisí: dráma vydáva nové BTS video s neočakávanou Bromance od Cha Tae Hyuna a Lee Jong Hyuka

(Foto: KBS)

Produkčná jednotka „Policajnej univerzity“ uviedla, že hlavné obsadenie ešte viac ukáže svoju dokonalú synergiu v posledných šiestich epizódach.

Mladá láska a romantika vo vzduchu

Okrem akčných scén, ktoré zastavujú srdce, na univerzite kvitne mladá a osviežujúca romantika.

(Foto: KBS)

Najmä Kang Seon Ho a Oh Kang Hee si nielen prisahali, že si budú navzájom dôvernými a dôveryhodnými priateľmi, ale ich vzájomná náklonnosť prekvitala, keď si obaja konečne ukázali svoje skryté city k sebe, čo vyústilo do rozbúreného romániku.

Park Min Gyu (Chu Young Woo), ktorá k Oh Kang Hee hlboko cíti, sa však odmietla vzdať a napriek jej nesúhlasu ju naďalej prenasledovala.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: „Policajná univerzita“ Epizóda 9: Jinyoung a Krystal sa konečne navzájom priznali + Cha Tae Hyun rezignuje

(Foto: KBS)

Na druhej strane, Jo Joon Wook a No Beom Tae, ktorí sú priateľmi od prvého kroku na univerzite, sa zamilovali do toho istého dievčaťa. Lee Eun Joo (Byun Seo Yoon), vysoký policajný ašpirant, ktorý má nevinnú charizmu, sa stal jabĺčkom oboch priateľov.

Napätie je čoraz horúcejšie

Vzrušujúca a akčná dráma zdobí malé plátno s úžasným príbehom a skvelým hereckým obsadením každý pondelok a utorok.

V predchádzajúcich epizódach profesori a študenti pracovali ruka v ruke na zatknutí Go Deok Bae, ktorý bol strojcom nelegálnych online hazardných hráčov.

(Foto: KBS)

Radosť, ktorú priniesla ich úspešná operácia, však bola prerušená, pretože diváci začali byť podozrievavejší voči profesorovi práva Kwon Hyuk Pil, ktorý dôverne nahlásil situáciu Seo Sang Hakovi (Kang Shin Il).

ČÍTAJ VIAC: „Policajná univerzita“ Epizóda 10: Cha Tae Hyun, Jinyoung, Krystal, Yoo Youngjae, Lee Dal, Lee Jong Hyuk a Hong Soo Hyun spoja svoje sily, aby chytili zločinca z nelegálneho hazardu

(Foto: KBS) (Foto: KBS)

Uprostred napätia pravda o identite záhady, ktorá ohrozuje Yoo Dong Mana v škole aj mimo nej, napätie ešte zvýšila.

Kang Seon Ho a Oh Kang Hee, ako aj ich bezpečnosť, tiež umocňujú vzrušenie a očakávanie.

„Policajná univerzita“ Epizóda 11 Dátum vydania a kde sa pozerať

Majstrovské dielo Yoo Kwan Mo a Min Junga „Policajná univerzita“ má teraz posledných šesť epizód.

11. epizóda romantickej komédie drámy o dospievaní je naplánovaná na vysielanie v pondelok 13. septembra, po ktorej bude nasledovať jej 12. epizóda, ktorá sa bude vysielať v utorok 14. septembra.

'Policajná univerzita' sa vysiela o 21:30. KST na KBS2. Je tiež k dispozícii na streamovanie online na Viu.
Medzitým si pozrite ukážku 11. epizódy „Policajná univerzita“ tu:

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.