Nové správy z tohto týždňa potvrdzujú na medzinárodnom veľtrhu spotrebnej elektroniky v Las Vegas ďalšiu trendovú tému popri všetkej veľkolepej zábave v oblasti technológií.

Explore Talent je módna spoločnosť, ktorá zdvihla hlavu, keď spustila webovú stránku pre talentové pracovné miesta v oblasti Las Vegas. Spoločnosť tiež vytvorila stránku na Facebooku, aby získala facelift pre svoje podnikanie. Teraz prešla transformáciou pre ženy všetkých veľkostí, aby žili so zdravým sebavedomím riadeným sociálnymi médiami.

'Modelovanie väčších rozmerov', stránka stránok na Facebooku mala spočiatku inšpiratívne citáty. Keď stránka začala zverejňovať ženy veľkých rozmerov, stránka vzlietla a vytvorila úžasnú odozvu.Nahrané fotografie a videá získali na Facebooku približne 500 zdieľaní a 158 000 lajkov.

Celý imidž plus size modelky a plus size fashion statement robí so ženami a ich sebavedomím hotové zázraky. Najpravdepodobnejšou odpoveďou je, že väčšina priemerných žien môže mať miernu nadváhu, nie sú anorektické alebo bulimické.

Riaditeľka marketingu sociálnych médií v modelingovej firme Sabrina diResta v sekcii Huffington Post Facebook Stories napísala: „Urobili sme si za cieľ vystaviť svet tejto úžasnej stránke plus-size modelingu a začali sme predvádzať prácu plus-size. modelky po celom svete v snahe ukázať našim fanúšikom, že veľkí, krásni a sexi skutočne existujú.“

Dodala: „A čo ďalšie milióny žien tam vonku, ktoré si nemôžu len tak skočiť do malých šiat a cítiť sa dobre? Alebo si nemyslíte, že by sa niekedy mohli dostať pred kameru a stať sa tvárou značky?'

Ashley Graham je jednou z vychádzajúcich hviezd v plus size modelingu. Teraz je súčasťou modeliek IMG a má sériu spodnej bielizne s kanadským maloobchodným predajcom Addition Elle, ktorý označuje ich plus size produkty ako „Sexy is a state of mind“.