Produkčný tím veľmi očakávanej drámy KBS2, 'Descendants of the Sun', vydal prvé snímky so Song Joong Ki a Song Hye Kyo. 17. septembra kórejský outlet Odoslanie zverejnila prvú fotografiu, o ktorú sa produkčná spoločnosť podelila prostredníctvom svojho oficiálneho Instagramu.

Stále zobrazuje dvojicu na obrazovke uprostred akčnej sekvencie, kde sa zdá, že kapitán Yoo Shi Jin (Song Joong Ki) má velenie nad ostatnými jednotkami OSN, ktoré idú za ním. Doktor Kang Mo Yeon (Song Hye Kye) má rozrušenú tvár a prosebne sa obzerá späť.

'Descendants of the Sun', odohrávajúci sa v alternatívnej krajine s názvom Wookreukeu, sa zameriava na výzvy, ktorým čelia kapitán OSN Yoo Shi Jin a doktor Kang Mo Yeon, ktorí sú vyslaní do krajiny v rámci mierového úsilia. V krajine sužovanej vojnou a smrťou si musia zachovať zdravý rozum a zároveň pomáhať tým, ktorí to potrebujú.Song Joong Ki sa vracia do série K-Drama po povinnej vojenskej službe. Jeho rola je veľmi očakávaná, pretože nasleduje po úspechu jeho posledných účinkovaní na obrazovke v hitoch z roku 2012, 'The Innocent Man' a 'A Werewolf Boy.'

'Descendants of the Sun' sa líši od väčšiny kórejských drám tým, že všetky epizódy seriálu budú natočené pred dátumom vysielania. Toto je odklon od formátu produkcie živého natáčania, ktorý charakterizuje väčšinu K-Drama. Zatiaľ čo živé natáčanie alebo natáčanie umožňuje divákom poskytnúť okamžitú spätnú väzbu týkajúcu sa zápletky alebo milostných línií, 'Descendants of the Sun' bude ťažiť zo schopnosti venovať čas vytvoreniu kvalitného herectva a postprodukčného strihu.

Scenáristu filmu 'The Heirs' Kim Eun Sook doplní dráma spisovateľ 'The Queen's Classroom' Kim Won Suk.

V seriáli si zahrali aj Jin Goo (C'est Si Bon), Kim Ji Won (Gap Dong) a SHINee's Onew. 'Descendants of the Sun' bude mať premiéru koncom roka 2015.

-------

O spisovateľovi: Adrienne Stanley je redaktorkou pre Kiltandkeeley. Je tiež prispievateľkou pre KpopStarz, MTV Iggy, Viki a blog KCON CJ Entertainment. Medzi jej vášne patrí láska ku K-popu a ázijskej dráme. Keď nepíše, stretáva sa na Twitteri (@retrogirladdy).