Song Hye Kyo a Jang Ki Yong priťahujú pozornosť novovydaným upútavkovým plagátom pre nadchádzajúcu romantickú komediálnu drámu SBS na pracovisku „Now We Are Breaking Up“.

Song Hye Kyo a Jang Ki Yong upútajú pozornosť novým plagátom plným romantiky

29. októbra vysielací gigant SBS zverejnil nový romantický upútavkový plagát pre svoju pripravovanú romantickú drámu „Now We Are Breaking Up“ s hviezdou „Descendants of the Sun“ Song Hye Kyo a hercom „Sweet & Sour“ Jang Ki Yongom.

Hlavný plagát ponúka pohľad na romantickú príťažlivosť medzi Ha Young Eun a Yoon Jae Gook s rukami okolo neho a tvárami tak blízko pri sebe.(Foto: SBS)

Na plagáte je živo vidieť vzájomnú lásku a náklonnosť Ha Young Eun a Yoon Jae Gooka. Z ich očí, ktoré sa navzájom uprene pozerali, vyžaruje romantika ako z žiadneho iného.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Song Hye Kyo a Jang Ki Yong zobrazujú mrzuté emócie v nových snímkach „Now, We Are Breaking Up“

Avšak, ako väčšina romantických vzťahov, aj ich čelí skalnej fáze. Na zvedavosti pridáva aj veta na plagáte: 'Milujme sa, len keď sa rozchádzame.'

'Now We Are Breaking Up' vyjadruje posolstvo, že rozchod nie je koncom lásky, ale v skutočnosti je to krok v procese niekoho milovať.

Pozornosť sa sústreďuje na to, akú chémiu a herecké výkony predvedú dvaja osviežujúci herci v novej dráme.

Predprodukcia „Teraz sa rozchádzame“ a ďalšie podrobnosti

Pripravovaná romantická dráma poukazuje na množstvo rôznych druhov lásky vo svete romantiky.

V dráme Song Hye Kyo hrá úlohu mladej a inteligentnej manažérky dizajnérskeho tímu módnej značky Ha Young Eun. Na druhej strane, Jang Ki Yong hrá Yoon Jae Guk, bohatého a trendového fotografa na voľnej nohe.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Jang Ki Yong a Song Hye Kyo dráždia divákov na ich nadchádzajúcu online tlačovú konferenciu „Now We Are Breaking Up“

Okrem dua sú súčasťou drámy aj veteráni Choi Hee Seo, Kim Joo Hun, Cha Hwa Yeon.

Silu do tímu dodajú aj vychádzajúce hviezdy Sehun oh EXO a Yura of Girl's Day.

Drámu režírujú tvorcovia filmov The World of Married a Romantic Doctor Teacher Kim 2, režisér Lee Gil Bok a spisovateľ Kang Eun Kyung.

Dátum vydania filmu „Teraz sa rozchádzame“ a kde ho sledovať

Nová piatková a sobotná romantická komédia-dráma „Teraz sa rozchádzame“ bude prvýkrát odvysielaná 12. novembra o 22:00. KST na SBS TV.

Je nastavený na časový úsek vysoko hodnotenej a veľmi obľúbenej drámy „One the Woman“ s Lee Honey, Lee Sang Yoon, Lee Won Geun a Jin Seo Yeon.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: Sehun z EXO predvádza charizmu ako dizajnér v novom „Now We Are Breaking Up“ Stills + „SEHUN“ a „Hwang Chihyung“ Trend na Twitteri

Song Hye Kyo a pripravovaná dráma Jang Ki Yonga budú dostupné aj na Viki.

ICYMI, pozrite si srdcervúci teaser novej drámy tu:

Tešíte sa, že uvidíte spolu Song Hye Kyo a Jang Ki Yong? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch nižšie!