11. júna sa o superstar K-dramy Song Joong Ki začalo hovoriť v meste pre jeho údajné chýry o rande s právnikom. Jeho agentúra History D&C to však okamžite poprela a vydala oficiálne stanovisko.

ČÍTAŤ: Song Joong Ki hovorí, že bude chodiť s právnikom + agentúra reaguje

V aktualizácii týkajúcej sa tohto problému sa Song Joong Ki a príslušný právnik údajne chystajú podniknúť právne kroky proti falošným fámam a špekuláciám. Keďže hercova agentúra to už odhalila, obe strany 12. júna odhalili svoj úmysel začať súdne konanie, ak dezinformácie budú pokračovať.Song Joong Ki a priateľka právnika, o ktorej sa hovorí, že podniknú právne kroky proti šíreniu dezinformácií(Foto: Twitter)
V aktualizácii týkajúcej sa tohto problému sa Song Joong Ki a príslušný právnik údajne chystajú podniknúť právne kroky proti falošným fámam a špekuláciám.

História D&C prísne varovala pred tými, ktorí neustále šíria nepodložené špekulácie o svojom talente. Toto bezohľadné šírenie irelevantných informácií a ich rozširovanie, ako keby to bola pravda, je jednoznačne porušením zákona.

Na druhej strane zverejnila svoje oficiálne stanovisko aj advokátska kancelária, v ktorej sa klebetená priateľka právnika spája. Advokátska kancelária Gwang Jang uviedla, že o hercovi Song Joong Ki a ich internom právnikovi kolujú nepravdivé fakty a že osobné údaje a súkromné ​​informácie právnika boli vyzradené a bez rozdielu boli distribuované na portáloch, sociálnych médiách a online vysielaní. Šírenie nepravdivých skutočností a neoprávnené zverejňovanie osobných údajov sú formy závažnej trestnej činnosti.

Advokátska kancelária prosila, aby okamžite zastavila šírenie dezinformácií a vymazala nepravdivé fakty.

Advokátska kancelária Gwang Jang dospela k záveru, že v súčasnosti plánujú aktívne reagovať prijatím občianskoprávnych a trestnoprávnych opatrení vrátane trestných oznámení, ako aj nárokov na náhradu škody.