'Penthouse 3' pomaly odhaľuje tajomstvá medzi Lee Ji Ah, Park Eun Seok, Uhm Ki Joon, Kim So Yeon a ďalšími, keď sa dráma dostane do druhej polovice sezóny.

S prekvapivým zvratom sa piatková nočná dráma SBS odrazila späť s historicky vysokou sledovanosťou.

Hodnotenie sledovanosti 'Penthouse 3'

Podľa Nielsen Korea sa sledovanosť 'Penthouse 3' zvyšuje na 15,7 percenta pre celoštátne hodnotenia, zatiaľ čo 16,3 percenta v metropolitných oblastiach - vďaka tomu najnovšia epizóda dosiahla celkovo 18,9 percenta, čím sa dosiahol nový osobný rekord v hodnotení.S rastúcimi číslami v sledovanosti to len ukazuje, že verejnosť neustále prejavuje vrúcnu reakciu na tretiu a poslednú sériu napínavej trilerovej drámy.

'Penthouse 3' Episode 8 Highlights: Joo Seok Hoon spoznáva skutočnú matku Joo Seok Kyunga

Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram)

ČÍTAJ VIAC: Potvrdené! 'Penthouse 3' rozšírený na epizódu 14 + nové stále obmedzuje zobrazenie intenzívneho konfliktu medzi Kim Young Dae a Uhm Ki Joonom

Najnovšia epizóda začala tým, že Shim Su Ryeon (Lee Ji Ah) povedal Joo Seok Hoon (Kim Young Dae) pravdu o Joo Seok Kyung (Han Ji Hyun.)

'Penthouse 3' epizóda 8 ukázala, ako sa dozvedel, že Seok Hoon nebol jej skutočným dvojčaťom, ale Min Seol Ah. Okrem toho sa Su Ryeon zmienila aj o tom, že je jej skutočnou dcérou.

Napriek tomu, že sa cíti zničená, Seok Hoon ju stále považuje za svoju sestru dvojča a túži ju nájsť, keď má Su Ryeon podozrenie, že nie je v Taliansku, ale drží ju v zajatí Joo dan Tae (Uhm Ki Joon.)

Joo Seok Kyung trpí v sirotinci

Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram)

8. epizóda 'Penthouse 3' predstavovala nový život Seok Kyunga mimo Hera Palace.

Tu sa dozvedela, že je zadržiavaná v sirotinci spolu s ďalšími tínedžermi, ktorých opustili rodiny.

V jednej scéne Il Jin (Lee Yoo Bi) odhalila, že palác bol nedotknuteľný a nebol ani na mape, takže neexistuje spôsob, ako uniknúť.

Bae Ro Na Beats Ha Eun Byeol

Na konkurz domácich hudobníkov v Cheong A Arts School, Bae Ro Na (Kim Hyun Soo,) Yoo Je Ni (Jin Ji Hee,) Ha Eun Byeol (Choi Ye Bin,) Lee Min Hyuk (Lee Tae Vin) a ďalšie predviedla pred renomovanou speváčkou a zvyškom poroty operné dielo.

Režisérka a bývalá primadona Cheon Seo Jin (Kim So Yeon) samozrejme zmanipulovala konkurz a vybrala pieseň, ktorá sa hodí jej dcére Ha Eun Byeol.

Nanešťastie pre matku a dcéru Bae Ro Na prekonala vysoké tóny a dokázala vyhrať vytúžený titul.

Po konkurze konfrontovala Eun Byeol a spomenula drogy, ktoré berie. Zdá sa, že o jeho účinkoch nevedela a myslela si, že je to len pre jej migrény a záchvaty paniky.

V 8. epizóde 'Penthouse 3' si Bae Ro Na myslí, že niekto prinútil Eun Byeol narozprávať drogy, aby zabudla na incident spojený s tragickou smrťou Oh Yoon He (Eugene).

Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram)

Joo Seok Kyung sa pokúša uniknúť zo sirotinca

Joo Seok Kyung sa uistil, že na spomínanom mieste nezhnije; preto pri pokuse o útek vyvolala rozruch.

Keď ju stráže priviedli na kliniku, Seok Kyung sa odtrhol od skupiny mužov, aby z miesta utiekol.

Zaujímavé je, že videla Joo dan Tae a myslela si, že jej pomôže dostať sa zo sirotinca, čo však neurobil.

Tam jej povedal, že jej skutočná mama je Shim Su Ryeon a jej dvojča bola Min Seol Ah a nie Joo Seok Hoon.

V najnovšej epizóde ju Joo Dan Tae zamkol v izbe a použil ju na načrtnutie Su Ryeon ohľadom nového staveniska; Seok Kyung však nariadila svojej mame, aby nepodliehala žiadosti Dana Tae.

V tom čase Su Ryeon našla Dana Tae s úmyslom zachrániť jej dcéru.

Nanešťastie, Seok Kyung utiekla sama, ale nechala odkaz svojej mame, že sa musí dostať preč od Dana Tae.

Shin Su Ryeon sa opäť stretáva s Loganom Leem

Veci sa začínajú odhaľovať priamo pred očami Shim Su Ryeona.

V 'Penthouse 3', epizóde 8, dostala rodina Logana Leeho správu, že je nažive.

Stalo sa tak po tom, čo Baek Joon Ki (Ohn Joo Wan) rodine prezradil, že za situáciou je Joo dan Tae a dokonca ukázal fotografiu, na ktorej leží na nemocničnom lôžku.

Samozrejme, že rodina využila svoju moc a Dana Taea uniesli. bol tiež prekvapený, že Logan Lee (Park Eun Seok) prežil atentát, ale určil Shim Su Ryeon ako strojcu.

V najnovšej epizóde išla rodina Logana Leeho do Penthouse spolu s Danom Taem a videli ho na pokraji smrti, zatiaľ čo Su Ryeon bola vedľa neho.

Jeden z členov jeho rodiny nariadil zabiť všetkých, ktorí sa podieľali na Loganovej tragickej skúške, vrátane Su Ryeon.

Keď sa 8. epizóda 'Penthouse 3' blíži ku koncu, je odhalené, prečo chce Cheon Seo Jin zničiť všetko, čo Su Ryeon má.

Zdá sa, že primadona na ňu celé tie roky žiarlila – od dokonalej ženy v domácnosti až po takmer dokonalú rodinu, jej bohatstvo a ďalšie – to je tiež dôvod, prečo chcela zabiť Logana Leeho a nechať Su Ryeon trpieť.

Medzitým rodina Logana Leeho uniesla Su Ryeon a premiestnila ju do dovolenkového domu. Keď sa snažila vysvetliť, že ho nezabila, Logan sa objavil na invalidnom vozíku, keď jej povedal, ako veľmi mu chýba.

Epizóda sa skončila vášnivým bozkom od Logana Leeho a Shim Su Ryeona.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: 'Penthouse 3' rieši obvinenie z kultúrneho privlastnenia zmenou vzhľadu postavy Park Eun Seok


KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Will