12. epizóda 'Penthouse 3' naznačuje ďalšiu nočnú moru smerom k najočakávanejšiemu zasnúbeniu Logana Leeho a Shin Su Ryeona, ktorých stvárnili Park Eun Seok a Lee Ji Ah.

Dráma SBS z piatkovej noci ilustruje nikdy nekončiacu pomstu živenú skreslenou túžbou a ambíciou dosiahnuť veľkú moc a bohatstvo medzi osobnosťami v Hera Palace.

Pohľad na zasnúbenie Logana Leeho a Shim Su Ryeona

Pred dvanástou epizódou drámy s najvyšším hodnotením, SBS odhaľuje stále zostrihy zobrazujúce oslavu nadchádzajúcej svadby Shim Su Ryeona a Logana Leeho.Matka Joo Seok Kyunga (Han Ji Hyun) oslnila v bielych šatách s korálkami, zatiaľ čo Logan Lee vyzeral elegantne v bielo-čiernom obleku.

Uprostred oslavy jeho oči ilustrujú strach a pochybnosti, čo naznačuje, že pár môže pred svadbou čeliť ďalšej skúške.

To isté platí pre Su Ryeon, ktorá má rovnaký výraz ako Logan, čo podnietilo zvedavosť, či to bude podľa plánu pomsty Joo Dan Tae (Uhm Ki Joon).

Prístrešok 3(Foto: SBS Drama Official Instagram) Strešný apartmán 3(Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram)

Podľa zdroja producenti dráždia fanúšikov intenzívnou bitkou medzi párom a predsedom paláca Hera.

'Prosím, tešte sa na epizódu 12, kde bude vzrušujúca konfrontácia, pri ktorej sa vám spotia dlane.'

ČÍTAJ VIAC: Herec z 'Penthouse' On Joo Wan odhaľuje postoj Kim So Yeon a Uhm Ki Joon na scéne + menuje 'Najväčších darebákov' v Hera Palace

Joo Dan Tae túži zničiť Logana Leeho a Shim Su Ryeona

Pred najnovším teaserom predstavujúcim zasnúbenie páru láka SBS divákov novinkou o Joo Dan Tae.

V predchádzajúcich stále strihoch sedí zlý predseda pri ohni, nasadzuje desivý pohľad a naznačuje, že Hera Palace má zasiahnuť ďalšia pomsta.

Z jeho obvyklého uhladeného obleku bude v 12. epizóde 'Penthouse 3' vidieť iný Dan Tae, ktorý podnieti zvedavosť ohľadom jeho ďalšieho ťahu proti Loganovi Leemu a Su Ryeon.

(Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram)

Navyše sa zdá, že bývalý prezident Chung Ah Group unikol z psychiatrickej liečebne, kde ho duo zavrelo ako formu pomsty za tragickú smrť Oh Yoon Hee (Eugene).

Pripomeňme si, že Dan Tae bol zosnovaný Logan a Su Ryeon po tom, čo spôsobil veľkú bitku medzi ním a jeho manželkou Seo Jin.

Bolo to po tom, čo zistili, že aj on mal svoj podiel na smrti Yoo Hee, no jej život ukončila práve primadona.

Medzitým producenti drámy chválili skúseného herca za jeho intenzívne stvárnenie; Dan Tae a dodal, že diváci sú pripravení byť svedkami „posledného úderu“ zlého predsedu.

„Uhm Ki Joon vždy ide nad rámec toho, čo presahuje vaše predstavy, skôr ako Joo Dan Tae než Uhm Ki Joon. Prosím, pozrite sa, aké následky zanechá posledný úder Joo Dan Tae vo vysielaní epizódy 12.'

Dátum vydania 12. epizódy 'Penthouse 3' je naplánovaný na 27. augusta o 22:00. KST, cez SBS.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Hviezdy 'Penthouse' Uhm Ki Joon, Yoon Jong Hoon a Bong Tae Gyu sa opäť stretli na pripravovanej varietnej show s cestovateľskou tematikou

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills