Ako sa hovorí: „Žena, ktorá si ostrihá vlasy, zmení svoj život“ a áno, pre niektorých ľudí je ostrihanie ako veľká zmena v živote. Ale pre ostatných, ktorí sú veľkými zástancami úplnej premeny vlasov vždy, keď nepotrebujú prechádzať dôležitým životným momentom, nech sa ostrihajú.

Park Shin Hye aktualizovala svoj účet na sociálnej sieti (Instagram) vlani 4. októbra fotografiou svojich krátkych vlasov! Stále však nemôžeme overiť, či je príspevok jej novým vzhľadom alebo len spätnou fotkou. Ak sa rozhodla ostrihať si vlasy nakrátko, možno mala len nutkanie dať si sekanie, alebo pravdepodobne prechádza veľkou zmenou v živote, alebo to môže byť aj pre novú rolu, ktorá nás ešte viac vzrušuje. !

Nech už je dôvod akýkoľvek, viem, že fanúšikovia sú ohromení jej premenou, keďže s krátkymi vlasmi vyzerá ešte krajšie.Dobre, nenechajme vás už dlhšie čakať! Vieme, že ste nadšení, keď vidíte jej krátke vlasy, pozrite si fotografie nižšie!

Kórejská herečka Park Shin Hye vyzerá s krátkymi vlasmi o 10 rokov mladšie(Foto: Snímka obrazovky z instagramového účtu Park Shin Hye)

Už je to viac ako rok, čo hlavná herečka 'ALIVE' predviedla krátke vlasy, takže nie je žiadnym prekvapením, že svoj nový skákací strih bobov so strapcami rozhýbala. Dlhé čierne vlnité vlasy má ostrihané nakrátko s jemnejším hnedým odtieňom. S týmto vzhľadom vyzerá oveľa mladšie. Taká nestarnúca kráska! A nemôžeme to poprieť; sme tak veľmi zamilovaní do jej krátkej akcie!

Kórejská herečka Park Shin Hye vyzerá s krátkymi vlasmi o 10 rokov mladšie(Foto: Snímka obrazovky z instagramového účtu Park Shin Hye) Kórejská herečka Park Shin Hye vyzerá s krátkymi vlasmi o 10 rokov mladšie(Foto: Snímka obrazovky z instagramového účtu Park Shin Hye)

Fanúšikovia nemôžu zadržať obdiv k herečke a komentovali jej príspevok takto:

'Ako môže byť niekto taký pekný? Si človek alebo anjel?

'Si tak krásna.'

„Si naozaj krásna v každom účese. Vyzeráš tak krásne v krátkych vlasoch a super ÚŽASNE aj v dlhých vlasoch!'

'Zrazu mám pocit, že sa chcem tiež ostrihať.'

(Foto: Snímka obrazovky z instagramového účtu Park Shin Hye)

Park Shin Hye sa narodila 18. februára 1990. Herečka je všeobecne uznávaná pre jej stvárnenie v úspešných drámach Schody do neba (2003) a Nebeský strom (2006). Preslávila sa vďaka úlohám v televíznych drámach Si krásna (2009), Dedičia (2013), Pinocchio (2014-2015), Lekári (2016) a Spomienky na Alhambru (2018-2019).

Park Shin Hye sa v roku 2015 umiestnila na 33. mieste v zozname Forbes Korea Power Celebrity a v roku 2017 na 12. mieste.

Meno Park Shin Hye sa stalo jedným z najžiadanejších ako propagátor produktu po jej hitovej dráme Pinocchio (2014-2015). Slávne značky ako Mamonde a Bruno Magli vďaka nej zaznamenali nárast tržieb. Podporuje tiež niekoľko medzinárodných a talianskych luxusných značiek, ako je francúzska značka outdoorového oblečenia Millet a filipínska značka oblečenia Bench.

Vďaka svojej raketovo stúpajúcej sláve sa Park Shin Hye stala prvou kórejskou hviezdou, ktorá bola vybraná ako model pre Visa, a prvou kórejskou celebritou, ktorá bola vybraná ako globálna ambasádorka rakúskej klenotníckej značky Swarovski.