Park Min Young je oficiálne s Hook Entertainment po odchode z Namoo Actors.Agentúra potvrdila správu, že hviezda Hallyu sa „rozhodla stať jednou rodinou s Hook Entertainment“.

Okrem toho štítok tiež poznamenal, že by podporili 35-ročnú herečku.

„Ako spoločníčka urobíme maximum, aby sa herečka Park Min Young, ktorú mnohí ľudia milujú pre jej jedinečný charakter a úprimné herectvo, mohla s radosťou sústrediť na svoju prácu a zažiariť ako lepší herec kedykoľvek a kdekoľvek,“ spomenul predstaviteľ. .Správy prichádzajú po tom, čo Sports Chosun poznamenal, že herečka neobnovila svoju exkluzívnu zmluvu so svojou vtedajšou agentúrou Namoo Actors.

Agentúra potvrdila, že Park Min Young odchádza z hercov z Namoo

Park Min Young(Foto: Instagram Park Min Younga | Harper's Bazaar)

Jej teraz už bývalý label, Namoo Actors, potvrdil rozhodnutie Park Min Younga rozísť sa s agentúrou a povedal: „Naša exkluzívna zmluva s Park Min Young nedávno vypršala. Rozhodli sme sa neobnoviť zmluvu.“

Hviezda 'Her Private Life' sa pripojila k Namoo Actors v decembri 2017 a odvtedy je v agentúre.

Park Min Young je nedávna hviezda, ktorá sa rozišla s agentúrou, ktorá zastrešuje najžiarivejšie hviezdy v Hallyu, vrátane Song Kang, Goo Kyo Hwan, Park Eun Bin a ďalších.

Čo sa týka herečky, je nedávnou hviezdou, ktorá opustila Namoo. Pripomeňme, že tento rok agentúru opustili aj Moon Chae Won a Shin Se Kyung.

Hviezda 'Flower of Evil' je teraz v YNK Entertainment, zatiaľ čo agentúra IU, EDAM, v súčasnosti riadi 31-ročnú juhokórejskú krásku.

Nová dráma Park Min Younga so Song Kang

Pieseň Kang, Park Min Young(Foto: Oficiálny Instagram Song Kang a Park Min Younga)
Song Kang a Park Min Young si všimli natáčanie svojej novej drámy „Office Romance Cruelty“

S takmer 15-ročnou kariérou si Park Min Young upevnila svoje meno v zábavnom priemysle s množstvom pozoruhodných Kdramas pod pásom.

Zahŕňa 'Sungkyunkwan Scandal', 'City Hunter' s Lee Min Ho, 'Her Private Life' a megaúspešnú sériu s Park Seo Joon 'What's Wrong With Secretary Kim.'

ČÍTAJ VIAC: Aktualizácia obsadenia filmu „City Hunter“ 2021: Tu je to, čo Lee Min Ho, Park Min Young a zvyšok obsadenia Kdrámy z roku 2011 momentálne robia

Uprostred svojho rozhodnutia rozísť sa so svojou agentúrou sa 35-ročná herečka vracia na malú obrazovku s dlho očakávaným tímom so Song Kang.

Hviezda Hallyu sa objavuje ako hlavná hviezda v 'Meteorological Agency People: The Cruelty of Office Romance' od JTBC, kde prevzala úlohu rezervovanej, no vysoko organizovanej a mimoriadne brilantnej Jin Ha Kyung.

Nadchádzajúca romantická dráma, ktorá sa bude vysielať v roku 2022, sleduje príbeh zamestnancov Kórejskej meteorologickej správy, národnej služby predpovede počasia v krajine.

Fanúšikovia by mohli vidieť druhú stranu Park Min Young, keď stvárňuje niekoho, kto žije podľa knihy a oddeľuje svoj osobný a súkromný život.

Kvôli svojej osobnosti sa stala 'outsiderom z vlastného rozhodnutia'.

Zapojila sa aj do sociálnych sietí a podelila sa o pohľad na svoju rolu, pričom v promočnej uniforme vyzerala úchvatne.

„Jin, Ha Kyung,“ napísala spolu s hashtagom „nová postava“.

Park Min Young(Foto: Oficiálny Instagram Park Min Young)

Na druhej strane, Song Kang hrá Lee Si Woo, úplný opak Jin Ha Kyunga, ktorý myslí ako zo škatuľky a má slobodný prístup.

Okrem dvoch hlavných hviezd, obsadenie „Meteorological Agency People: The Cruelty of Office Romance“ zahŕňa aj Yoon Park ako kancelárskeho drviča Han Ki Joona, Yura z Girl's Day ako reportérku počasia Chae Yoo Jin, Kim Mi Kyung ako matku Park Min Younga a viac.

Pripravovaná JTBC Kdrama sa údajne začala vyrábať v lete 2021 a očakáva sa, že sa bude vysielať začiatkom budúceho roka.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Pozrite si tieto nadchádzajúce páry Kdrama, na ktoré si dajte pozor v roku 2022

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills