'Healer' je druhá K-dráma potvrdená ako ilustrovaná vo webtoone, po sérii 2017 'Fight for My Way'.

Park Min Young a Ji Chang Wook(Foto: Oficiálne instagramové účty hviezd filmu „Healer“ Ji Chang Wook a Park Min Young)

Očakáva sa, že akčný romantický seriál KBS „Healer“ s Park Min Youngom a Ji Chang Wookom bude mať adaptáciu webtoon.

Šesť rokov po odvysielaní sa K-drama 'Healer' dostane do širšej a rozmanitej komunity. Podľa Xport News bude séria, ktorá sa vysielala od decembra 2014 do februára 2015, konečne vyrábaná ako webtoon.

liečiteľ(Foto: Oficiálny Instagram Ji Chang Wooka)

Adaptácia bude v budúcnosti dostupná na platformách Naver, Kakao a ďalších.

Romantická dráma Liečiteľ je o populárnej reportérke Kim Moon Ho (Yoo Ji Tae), ktorá objavila pravdu za kontroverzným prípadom, ktorý sa stal pred rokmi. Aby prípad pomaly vyriešil, zámerne pristupuje k zainteresovaným ľuďom a pomáha im potom.

Na svojej ceste za poznaním pravdy stretol internetovú reportérku Chae Young Shin (Park Min Young) a „liečiteľku“ Seo Jung Hoo (Ji Chang Wook). Keď ich Kim Moon Ho spoznala, pomohla im vyrásť na skutočných reportérov.

Park Min Young v(Foto: tvN)

Napriek tomu, že séria bola odvysielaná pred šiestimi rokmi, stále existujú zámorskí nadšenci K-drámy, ktorí pokračujú v sledovaní a stále objavujú 'Healer', vďaka jej jedinečnému a elegantnému konceptu príbehu.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Tu je 20 najlepších párov K-Drama, ktoré hlasovali Netizens

Medzitým, vďaka ich vynikajúcemu výkonu vo filme 'Healer', hlavní herci Park Min Young a Ji Chang Wook získali v roku 2014 rôzne ocenenia v KBS Drama Awards. Hviezda filmu „Čo sa deje s ministerkou Kim“ získala cenu za vynikajúcu herečku, kým Ji Chang Wook získal cenu za popularitu. Dostali aj cenu za najlepší pár.

'Fight for My Way' bude tiež adaptovaný na Webtoon

'Healer' je druhá kórejská dráma, ktorá bola potvrdená ako natočená vo webtoone.

V máji 2021 bola ako prvá odhalená romanticko-komediálna dráma „Fight for My Way“ z roku 2017, v ktorej si zahrali Kim Ji Won a herec Park Seo Joon z filmu „Itaewon Class“, ktorý sa čoskoro dočká webovej adaptácie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ji Changwook (@jichangwook)

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Wooga Squad's Park Seo Joon, Choi Woo Shik, Park Hyung Sik, Peakboy a BTS' V Dominujúci K-Industry v roku 2021

Nedávne aktivity Park Min Younga a Ji Chang Wooka

Park Min Young a Ji Chang Wook sú dvaja zo známych hercov v K-drámach a okrem hrania rôznych úloh si títo dvaja už vybudovali skutočnú dôveru v očiach fanúšikov a divákov.

Ich fanúšikovia sú ohromení zakaždým, keď počujú, že Park Min Young a Ji Chang Wook majú pre nich niečo pripravené. Len nedávno herečka Park Min Youngová rokuje o novej dráme s názvom 'Office Romance Cruelty' spolu s hercom Song Kangom z 'Sweet Home'.

Medzitým Ji Chang Wook v súčasnosti natáča svoju nadchádzajúcu sériu Netflix „The Sound of Magic“, ktorá by sa mala vysielať čoskoro v roku 2021.

Pozerali ste Ji Chang Wooka a Park Min Younga 'Healer'? Čo na to poviete? Podeľte sa s nami o svoje myšlienky v komentároch!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins