Umelec sa neobmedzuje v skúmaní iných vecí, najmä keď je veľa tých, ktorí podporujú svoj talent a schopnosti. Pre všetkých fanúšikov Kdrama máme skvelú správu! Park Ji Hoon hovorí o hlavnej úlohe v novej webtoon dráme „Seen From A Distance, Green Spring“.

Park Ji Hoon(Foto: Oficiálny instagramový účet Park Ji Hoon)

Idol a herec bude možno čoskoro robiť nový projekt! Pozitívne hodnotí kastingovú ponuku pre novú drámu, ktorá je pôvodne založená na jednom z najpopulárnejších webtoon seriálov 'Seen from A Distance, Green Spring.'

11. januára hercova domovská agentúra Maroo Entertainment zverejnila svoje vyhlásenie týkajúce sa správy, 'Náš umelec Park Ji Hoon dostal ponuku hrať v pripravovanej novej webtoonovej dráme 'Seen from a Distance, Green Spring' a zvažuje to.'Park Ji Hoon(Foto: Oficiálny instagramový účet Park Ji Hoon)

Webtoon, ktorý napísal Ji Nyoong, bude rozprávať príbeh o mladých ľuďoch vo veku okolo dvadsiatky a o výzvach, ktorým čelia na univerzite. Nam Soo Hyun a Yeo Joo majú veľmi odlišné povahy, no nečakane sa zblížia a spriatelia sa.

Bude tiež zobrazovať skutočné a realistické problémy a konflikty vysokoškolských študentov vo veku okolo dvadsiatky a sústredí sa na študenta tretieho ročníka Yeo Joona.

Park Ji Hoon dostal rolu Yeo Joona. Ak to prijme, bude hrať chlapca s príťažlivým vzhľadom a milou osobnosťou z bohatej rodiny. Je tiež študentom obchodu na Myungil University, ktorý má podľa všetkého dokonalý život. Môže mať však bohatý pôvod, no v skutočnosti v sebe nesie veľa bolesti.

Plán natáčania filmu Videné z diaľky, zelená jar sa údajne začne v druhej polovici januára. Ďalšie podrobnosti o sérii zatiaľ nie sú známe.

Park Ji Hoon začal svoju kariéru, keď sa pripojil k súťažnej reality show „Produce 101 Season 2“, kde sa umiestnil na druhom mieste. Stalo sa jeho východiskovým bodom debutovať ako člen predchádzajúcej populárnej K-Popovej skupiny 'Wanna One.

Park Ji Hoon(Foto: Oficiálny instagramový účet Park Ji Hoon)

Okrem kariéry v hudobnom priemysle sa 21-ročný spevák a herec podieľal na rôznych projektoch od muzikálov po televízne drámy. Jeho prvá hlavná úloha bola v dráme „Flower Crew: Joseon Marriage Agency“, kde stvárnil postavu Goo Young Soo a po rozpustení skupiny „Wanna One“ debutoval ako sólista pod Maroo Entertainment.

Tiež ste nadšení, že uvidíte Park Ji Hoon na malej obrazovke? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins.