Herci Park Eun Suk a Hwang Bo Ra sa predstavia v špeciálnych portrétoch v pripravovanej historickej romantickej dráme KBS „Moonshine“ Hyeri a Yoo Seung Ho.

Park Eun Suk a Hwang Bo Ra vystúpia špeciálne v 'Moonshine' od KBS2

KBS2 „Moonshine“ je nová historická dráma, ktorá zobrazuje príbeh zlomyseľného živiteľa rodiny a nelegálneho pivovarníka Kang Ro Seo (Girl's Day Hyeri) a zásadového inšpektora Joseon menom Nam Young (Yoo Seung Ho), ktorí sa nečakane stretli. a zaľúbiť sa.

(Foto: KBS)

Drámu vedú Girl's Day Hyeri a Yoo Seung Ho spolu s Byun Woo Seok, ktorý sa premení na korunného princa Lee Pyo, princa v alkohole, ktorý sa vykradne z paláca napiť sa. Kang Mi Na sa predstaví v úlohe vznešenej dcéry Han Ae Jin, krásnej mladej dámy, ktorá dostane, čo len chce.

Park Eun Suk, ktorý sa predtým objavil vo filme „Doctor Prisoner“ s režisérom „Moonshine“ Hwang In Hyuk, sa predstaví ako bývalý korunný princ Sung Hyun, nevlastný brat Lee Pya. Hoci majú rôzne mamy, sú si veľmi blízke. Pozná Lee Pyo lepšie ako ktokoľvek iný v rodine.

(Foto: KBS)

Oproti Hwang Bo Ra, ktorá prevezme úlohu ženy, ktorá bez námahy upúta pozornosť Hwang Ga (Im Won Hee), inšpektora úradu vlády Joseon. Nedávno hrala v ďalšej dráme KBS2, 'Dali and Cocky Prince' s Kim Min Jae a Park Gyu Young.

Očakáva sa, že spolupráca Park Eun Suk a Hwang Bo Ra s ostatnými hercami z filmu Moonshine prinesie divákom jasnú a komickú energiu.

(Foto: KBS)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Hviezdy filmu Moonshine Lee Hyeri, Yoo Seung Ho a ďalší sa pri nakrúcaní hrajú + veci, ktoré by ste si nemali nechať ujsť v novom historickom Rom-Com

Okrem toho sa 'Moonshine' prvýkrát odvysiela v pondelok 20. decembra o 21:30. KST na KBS2. Dostupná bude aj na Viki.

Kde vidieť viac o Park Eun Suk a Hwang Bo Ra

Okrem „Doktora väzňa“ sa Park Eun Suk objavil aj v akčných trilerových drámach „Voice“, „Partners for Justice“, „Leverage“ a „The Penthouse: War in Life“, ktoré sú jeho najvýznamnejším dielom.

Na druhej strane, herečka Hwang Bo Ra ozdobila malú obrazovku mnohými populárnymi drámami ako „Čo sa deje s ministerkou Kim“, „Vagabond“, „Mystic Pop-up Bar“, „Zombie Detective“ a „Hyena“.

Navyše, Park Eun Suk má hrať v pripravovanej dráme „Kill Hill“, ktorá sa má vysielať v roku 2022.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ TAKTO: Yoo Seung Ho, Girl's Day Hyeri, Byun Woo Seok a Kang Mi Na zobrazujú zlomyseľnosť na nových plagátoch „Moonshine“

Hwang Bo Ra bude tiež viesť televízny seriál Disney+ 'Kiss Six Sense.' Presný dátum vydania ešte nie je známy.

Počas čakania na nové špičkové drámy Park Eun Suk a Hwang Bo Ra ozdobia 'Moonshine' svojimi kúzlami.

Pozrite si upútavku na ' Mesačný svit ' tu: