Úspech 'Penthouse' bol pre herca Park Eun Seoka len skvelým odrazovým mostíkom, ktorý naďalej predvádza svoje herecké schopnosti, plynulosť angličtiny a zapôsobí na fanúšikov na celom svete svojimi zaujímavými vývojmi a odhaleniami postáv. Nedávna postava však spôsobuje medzi medzinárodnými fanúšikmi množstvo kontroverzií.

Logan Lee, jeden z prvých šokujúcich odhalení postavy tejto drámy „Makjang“ (čo v kórejčine znamená príliš dramatický), bol pre divákov nečakaným prekvapením – najmä preto, že nikto nepredpokladal, že to urobí populárny divadelný herec Park Eun Seok.

parkeunseok

Logan Lee bol považovaný za celkom autentickú a príjemnú postavu, pretože bol zahalený nejednoznačnosťou a vykazoval dosť... výstredné črty, ktoré by sa od dosť bohatého tryskáča neočakávali.Bez toho, aby sme prezrádzali príliš veľa spoilerov zo seriálu, povedzme, že táto postava má jedinečný vzhľad, ktorý akonáhle sa vyzlečie, ako hadia koža, odhalí úplne inú postavu s ešte zábavnejším motívom.

Avšak napriek úspechu postavy Park Eun Seoka, jeho posledný návrat ako Alex Lee, brat Logana Lee, v sezóne 2 'Penthouse' zanechal fanúšikov zmätených, zmätených a niektorých dokonca zranil.

Nanešťastie sa zdalo, že režisér si užil vlnu popularity, ktorá prišla s takouto postavou s úžasnou identitou ukrytou pod komickou gagovskou postavou až príliš - až príliš do tej miery, že sa hrali sami nadužívaním tohto konceptu.

Tvorba Alexa Leeho je pre divákov a fanúšikov v zahraničí problematická kvôli rozsiahlej kultúre prispôsobenej vzhľadu jeho štýlu.

Pozrite si fotografiu nižšie.

alexlee

Co si myslis? Šokujúce, čo?

Alex Lee sa takmer vôbec nesnaží zamaskovať skutočnú postavu vo vnútri, pričom sa môže pochváliť dredmi, mriežkami na zuboch a množstvom nepríjemných tetovaní. Opäť mi to pripadalo komickejšie a menej jedinečné ako samotný Logan Lee.

Po odvysielaní a zhliadnutí negatívnych reakcií fanúšikov sa Park Eun Seok verejne ospravedlnil na svojej SNS za chybu, ktorú urobil, nepohodlie, ktoré jeho postava spôsobila, a že si nebol vedomý toho, že postava, ktorú stvárnil, nebude dobre zobrazená a bude sa na ňu pozerať ako na výsmech. skôr ako komické a oceňované.

Aj keď pre niektorých je ťažké uveriť vydaným vyhláseniam, pretože by si ľahko všimli, že samotný Logan Lee je komicky prehnaná postava vhodná pre makjangovú drámu, takže by sa dalo očakávať, že Alex Lee bude predstavovať to isté – výsmech každodenný vizuál a postavy.

Na záver zanechal Park Eun Seok fanúšikom nasledujúce odkazy:

„Rád by som sa ospravedlnil ľuďom, ktorí sa urazili vzhľadom postavy. Bol to skôr obdiv kultúry ako výsmech, ale teraz som si vedomý toho, že prístup bol skôr CA [kultúrne privlastňovanie]. Bol to nesprávny pokus o rozvoj postavy,“ povedal.

„Ja ako menšina som to mal vedieť lepšie. Ďakujem, že ste mi dali príležitosť rásť v povedomí,“ povedal a zopakoval, že vzhľad postavy bol urobený z obdivu k afroamerickej kultúre a nie ako výsmech.

Napriek tomuto problému bol Park Eun Seok stále schopný otvoriť sa a diskutovať o myšlienkach a ťažkostiach s hraním svojich postáv v Penthouse. Hovoril aj o svojej úlohe v krátkom filme 'The Brave New World', ktorý debutoval VIVE Studios najnovší vývoj v technológii zelenej obrazovky BM skupiny KARD za svoj sólový debut „Broken Me“ z jeho EP' Prvé vyhlásenie.“

Pozrite si rozhovor s BM KARD TU!

Keď sa ho opýtali na jeho povahu, povedal: 'Pre herca je zábavné vytvárať postavu, najmä ak sa vzhľad líši od herca.'

Pokračoval v tom, že aj keď mejkap, falošné zuby, parochne a ďalšie neboli ťažké na používanie, zdalo sa mu to zábavné!

„V tomto prípade som musel hrať niečo opačné a skryť svoje črty. Bolo to tiež trochu divadelné, pretože niečo také by ste pravdepodobne robili v divadle.“

Keď povedal, že fanúšikovia boli ohromení jeho angličtinou a jedinečným prízvukom, Park Eun Seok sa zasmial a povedal „To, že som vyrastal na Long Islande. Ďakujem veľmi pekne - haha!'

Pozrite si zvyšok nášho exkluzívneho rozhovoru nižšie a zistite, čo ho na týchto postavách najviac zaujalo.

Čo si myslíte o názoroch Park Eun Seoka na jeho postavy? Tiež sa vám zdá vzhľad a odhalenie Alexa Leeho urážlivé alebo len smiešny vtip z dramatických dôvodov?

Podeľte sa o svoje myšlienky v komentároch nižšie! Zostaňte naladení na ďalšie budúce rozhovory a aktualizácie na 'Penthouse'!