Park Bo Young raz predstavila svoju cestu chudnutia v čase, keď natáčala film „Strong Woman Do Bong Soon“.

Séria JTBC, ktorá vyšla v roku 2017, sa stala takým masívnym hitom. Fanúšikovia K-drama boli svedkami intenzívnej chémie 32-ročnej herečky a jej hlavnej postavy Park Hyung Sika.

Ich synergia bola taká jedinečná a dynamická, že si fanúšikovia mysleli, že spolu vlastne chodia.V rom-com K-dráme Park Bo Young prevzala titulnú úlohu Dong Bong Soon, nezamestnanej ženy, ktorá navonok vyzerá milo a nevinne, no skrýva v sebe herkulovskú silu.

Uchvátil ju dobre vyzerajúci Ahn Min Hyuk v podaní Park Hyung Sika. Je generálnym riaditeľom hernej spoločnosti Ainsoft, ktorý je napriek svojmu postaveniu a veku trochu veľmi detinský.

Diéta Park Bo Young 2022: Hra s Park Hyung Sikom ju vyzval, aby schudla

Park Hyung Sik a Park Bo Young(Foto: News1) Park Hyung Sik a Park Bo Young

V článku z roku 2018, ktorý citoval TV Sport , herečka 'Doom at Your Service' sa objavila ako hosťujúca DJka v programe 'The Cultwo Show.' Pri rozprávaní o svojich skúsenostiach s natáčaním filmu „Strong Woman Do Bong Soon“ a jej stravovacích návykoch sa s moderátorom úprimne zapojí.

Herečka priznala, že o jednej alebo druhej hodine v noci mala náhodné jedlá, pretože nemohla spať, keby bola hladná.

Na otázku hostiteľa, či drží diétu, 32-ročná herečka súhlasila a prezradila dôvod. Prekvapivo, jej rozhodnutie schudnúť bolo kvôli spoluhráčovi Park Hyung Sikovi.

Povedala, že „Počas Strong Woman Do Bong Soon bol Park Hyung Sik naozaj chudý a ako hlavná žena som vyzerala bucľatejšie ako on. Myslel som si, že to nebude stačiť, tak som kvôli tomu musel držať diétu.“

ČÍTAJ VIAC:Kim Seon Ho, Park Bo Young zdieľa láskavosť darovaním pre mládež, detské nadácie

Okrem jej spoluhviezdy ako inšpirácie na chudnutie má herečka údajne jedinečný spôsob, ako sa obmedziť v prejedaní.

Podľa Channel News Asia , Diéta Park Bo Young je úplne iná, pretože „ovláda svoju chuť do jedla nastavením fotografie, keď bola najtučnejšia ako pozadie svojho mobilného telefónu.“

Ale samozrejme, jej cvičebná rutina stále obsahuje veľa základných cvičení, aby si udržala postavu v špičkovej forme.

Ako si Park Bo Young myslí o štandardoch krásy v Kórei

Park Bo Young(Foto: tvN Instagram)

Od jej prvých rokov v tomto odvetví z nej fanúšikovia vyrástli krásnu dámu.Okrem jej dokonalých hereckých schopností boli fanúšikovia očarení aj jej prirodzenou krásou.

V rovnakej správe, ktorú citovala CNA, herečka raz hovorila o štandardoch krásy v Južnej Kórei a označila to za „veľmi poburujúce“.Hovorí, že verejnosť má tendenciu vyvíjať „nátlak na necelebrity, aby boli super vychudnuté a štandard sa zhoršuje“.

Ako príklad uviedla, že jej sestra negatívne hovorila o svojom výzore v domnení, že je tučná.

Park Bo Young priznala, že ju to „veľmi zarmútilo“ a vysvetlila svojej sestre, že váha nie je problém, pokiaľ ste zdravá.

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Hovorí sa, že Park Bo Young bude titulkom pripravovanej Kdrama Helmed režiséra „All of Us Are Dead“

KDramastars vlastní tento článok
Napísal Geca Wills