V 'Remember - War of the Son' Yoo Seung Ho zanechal list pre tých, ktorých miloval a odišiel.

V poslednej epizóde drámy SBS streda/štvrtok „Remember – War of the Son“ (scenár Yoon Hyun Ho, režisér Lee Chang Min, produkcia Logos Film) z 18. februárath, Nam Kyu Man (hrá ho Nam Goong Min) si vybral smrť po tom, čo bol odsúdený na smrť.

V tento deň povedal Suh Jin Woo (hrá ho Yoo Seung Ho) Park Dong Ho (hrá ho Park Sung Woong: 'Myslel som si, že sa budeš cítiť oveľa lepšie, ale ja sa len cítim otupený. Ty a ja sme žili rozdielne životy, ale máme kamarátstvo, ako sa myslelo na životy týchto dvoch ľudí.

Na to Suh Jin Woo povedal: „Ak si ťa nepamätám, tak len predstieraj, že ťa nepoznám. Si niekto, na koho mám viac spomienok, ktoré si nechcem pamätať.“Potom sa Suh Jin Woo a Park Dong Ho stretli v pamätnej sieni. Suh Jin Woo povedal: 'Bol si advokát Park Dong Ho s tým banálnym oblečením, však?' Park Dong Ho predstieral, že ho nepozná, ako sa pýtal. S tým povedal: 'Máme rovnaký pamätný deň, takže sme sa párkrát videli.'

Potom Suh Jin Woo spálil zápisník, kde boli jeho spomienky, a nechal list Lee In Ah (hrá ho Park Min Young).

Medzitým je „Remember - War of the Son“ ľudskou melodrámou, ktorá sa točí okolo právnika (hrá ho Yoo Seung Ho), ktorý sa snaží bojovať, aby dokázal nevinu svojho otca v komplikovanom procese vraždy.