Podľa správy vydanej spoločnosťou Nielsen Korea zaznamenala dráma KBS2 „I Remember You“ celoštátnu sledovanosť 7. júla 4,8 percenta. Séria, v ktorej si zahrali Jang Nara a Seo In Guk, naďalej bojuje s hodnotením, a to aj napriek niekoľkým významným portrétom vrátane D.O.

Šiestu epizódu série otvoril detektív Cha Ji An (Jang Nara), ktorý skúmal súbory z komplikovaného prípadu vraždy muža, ktorý bol neprávom obvinený z vraždy svojej dcéry a manželky. S pomocou váženej kriminálnej profilovačky Lee Hyun (Seo In Guk), Ji An a jej vyšetrovacieho kriminálneho tímu dokázali vyriešiť sériu vrážd, ktoré súviseli s uzavretým prípadom.

V epizóde zo 7. júna Lee Hyun skúmal okolnosti, ktoré viedli k jeho trvalej strate pamäti. Bol obeťou traumy z detstva a naďalej žil v dome, kde bol brutálne zabitý jeho otec. Po preskúmaní fotografie z mladosti zistí, že má túto medzeru v pamäti kvôli stretnutiu so zlým vrahom Lee Joo Yeongom (D.O. EXO).Romantická melodráma SBS „High Society“ naďalej vykazuje solídne hodnotenie a zaznamenáva 9,2 percent celoštátnej sledovanosti. To bol pokles o 0,2 percenta oproti ratingom zaznamenaným 6. júla.

„Vysoká spoločnosť“ poskytuje komentár k skresleným spoločenským divákom dedičov konglomerátu a kórejskej vyššej vrstvy.

Epizóda zo 7. júla odhalila pravdu o pôvode vzťahu medzi dedičkou Jang Yoon Ha (Uee po škole) a Choi Joon Ki (Sung Joon). Zatiaľ čo jeho motívy na randenie s Yoon Ha vyzerali byť nevinné, jeho matka nevedomky prezradila, že zhromaždil rozsiahle informácie o konglomerátnom dedičovi.

Lee Ji Yi (Lim Ji Yeon) pokračovala vo svojej nevinnej láske s Yoo Chang Soo (ZE:A Park Hyung Sik), napriek početným pokusom jeho matky narušiť ich vzťah.

Medzitým dobová séria MBC 'Splendid Politics' zaznamenala 8,8 percenta sledovanosti.

---------------------------

O spisovateľovi: Adrienne Stanley je redaktorkou KDramastars. Je tiež prispievateľkou pre KpopStarz, MTV Iggy, Viki a blog KCON CJ Entertainment. Medzi jej vášne patrí láska ku K-popu a ázijskej dráme. Keď nepíše, stretáva sa na Twitteri (@retrogirladdy).