SBS sa pripravuje na očakávaný tím Ahn Hyo Seop a Kim Yoo Jung pre historickú drámu „Lovers of the Red Sky“.

Vysielacia sieť zverejnila oficiálny trailer drámy s minulosťou a súčasnosťou Hong Chun Gi (Kim Yoo Jung) a Ha Ram (Ahn Hyo Seop.)

Prvý teaser sa odohráva v dobe Joseon a zobrazuje zvrátenú romantiku medzi postavami, keď sa objavili slová „Križovatka medzi životom a smrťou“.'Milovníci červeného neba' vzbudili u divákov záujem, pretože obsahovali tajomne žiariace červené oči Ha Rama a povedali: 'Aj keby som ťa miloval, už som mŕtvy muž.'

V ďalšom klipe sa Hong Chun Gi náhodne stretne s Ha Ram. 'Si to naozaj ty?' Opýtala sa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný oficiálnym účtom SBS drama (@sbsdrama.official)

Keď sa objavila fráza 'Osudová láska začína', Ha Ram sa potom spýtal Hong Chun Gi: 'Čakal si na mňa?' Na čo ona odpovedá: 'Nikdy na teba nemôžem zabudnúť,' ukazuje letmý pohľad počas ich detstva, keď sa emocionálne dotkol Chun Giovej tváre.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:Aktualizácia: Kim Yoo Jung tiež potvrdil, že bude hrať po boku Ahn Hyo Seop v novej dráme SBS „Hong Chun Gi“

Dátum vydania filmu „Lovers of the Red Sky“, obsadenie a musíme to vedieť

Milovníci červeného neba(Foto: SBS Drama Official Instagram) (Foto: SBS Drama Official Instagram)

Na základe rovnomenného románu Jung Eun Gwola nadchádzajúcu historickú drámu režíruje režisér filmu „My Love from the Star“ a režisér filmu „Hyena“ Jang Tae Yoo spolu so scenáristkou „Be Melodramatic“ Kim Young Young.

„Lovers of the Red Sky“ sleduje príbeh večnej romantiky medzi detskými milencami Hong Chun Gi a Ha Ram.

Postava Kim Joo Yung v dráme stvárňuje krásnu a talentovanú maliarku, ktorá pracuje pre Dohwaseo alebo Kórejskú kráľovskú akadémiu maľby.

Medzitým Ha Ram, ktorého hrá Ahn Hyo Seop, je slepý astrológ, ktorý napriek svojmu stavu dokáže čítať hviezdy.

Chun Gi padá bezhlavo s Ha Ram napriek tomu, že je slepý. Žiaľ, kvôli nepredvídateľným okolnostiam sa ocitne v čakaní na ňu.

Okrem dua je súčasťou filmu „Lovers of the Red Sky“ aj hviezda filmu „Be Melodramatic“ Gong Myung, ktorý má hrať rolu slobodomyseľného princa Anpyeonga, ktorý miluje poéziu, umenie, knihy a všetko, čo ilustruje romantiku.

Kwak Si Yang sa k nemu pridáva ako krutý a ambiciózny princ Sooyang. V dráme stvárňuje presný opak princa Anpyeonga a je odhodlaný stať sa ďalším kráľom, čo to dá.

Dátum vydania 'Lovers of the Red Sky' je naplánovaný na vysielanie v SBS 30. augusta a bude to najnovšia K-dráma v pondelok a utorok.

Čítanie scenára „Lovers of the Red Sky“.

Počas prvého čítania scenára v novembri 2020 hlavné hviezdy Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop, Gong Myung a Kwak Shi Yang celému tímu ukázali svoje nadšené výkony a chémiu, ktorá zvýšila očakávania nadchádzajúcej drámy.

V tom čase producenti chválili synergiu členov hereckého obsadenia, čo naznačuje, že všetci sa budú baviť a mať dobrý pracovný vzťah.

'Bolo to také živé, že každá postava v scenári bola živo cítiť, a to prinútilo každého očakávať, že príbeh 'Lovers of the Red Sky' bude vyjadrený vo videu.'

Producenti tiež pozvali divákov a povedali: 'Prosím, očakávajte fantasy romantiku 'Lovers of the Red Sky', ktorá je ako maľba.'

ČÍTAJ VIAC: Doyoung z NCT prejavuje podporu svojmu bratovi Gong Myungovi na nakrúcaní novej drámy „Lovers Of The Red Sky“

KDramastars vlastní tento článok.
Napísal Geca Wills