CultureDepot, nová agentúra herečky Kim So Hyun zverejnila svoje nádherné profilové obrázky!

15. januára bolo oznámené, že Kim So Hyun sa rozhodla rozísť so svojou predchádzajúcou agentúrou E&T Entertainment. Uvedená agentúra zverejnila svoje stanovisko k tejto téme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sohyun Kim (@wow_kimsohyun)Celé vyhlásenie je nasledovné:

„Dobrý deň, toto je E&T Story Entertainment. Po rozhovore s herečkou Kim So Hyun sa obe strany, agentúra aj Kim So Hyun dohodli, že E&T Entertainment ukončí riadenie svojich aktivít. Radi by sme rešpektovali želanie herečky Kim So Hyun , ktorá s nami spolupracuje od roku 2018 a my jej budeme fandiť aj naďalej. Spoločnosť E&T Entertainment by sa chcela úprimne poďakovať Kim So Hyun, ktorá je s nami a dôveruje nám už roky.

Chceme tiež vyjadriť svoje srdečná vďaka priaznivcom, ktorí herečke prejavili nekonečnú lásku. Prajeme si, aby ste herečku Kim So Hyun aj naďalej podporovali a prejavovali jej neustálu lásku a záujem aj v budúcnosti.

Ďakujem.'

A Prečítajte si tiež: Nová agentúra Kim So Hyun bola odhalená!

To bolo oznámené už v novembri 2020 CultureDepot sa stretla s Kim So Hyun, aby prediskutovala jej možnosti a možnosť prechodu do uvedenej agentúry v budúcnosti. Počas toho však bolo oznámené, že ešte nie je nič rozhodnuté.

Rýchlo dopredu, 18. januára 2021, agentúra CultureDepot konečne oznámila, že herečka s nimi podpísala exkluzívnu zmluvu. CultureDepot, dcérska spoločnosť Studio Dragon, je produkčná a manažérska spoločnosť, ktorá sa zaoberá aj známymi hercami, menovite Jun Ji Hyun, Seo Ji Hye, Yoon Ji Min, Yun Ji On a Han Dong Ho.

Odhalená profilová fotografia Kim So Hyun v novej agentúre(Foto: Naver) Odhalená profilová fotografia Kim So Hyun v novej agentúre

Na novo zverejnených profilových fotografiách mala Kim So Hyun svoje neformálne oblečenie, ktoré vyzeralo tak nevinne a ďalšia fotografia ukazuje jej formálnu stránku. Na čiernobielom tematickom obrázku mala herečka na sebe jednoduchú bielu košeľu kombinovanú s džínsami. Jej jednoduchá krása žiari, keď zobrazuje svoju nevinnú stránku. Jej prirodzené črty sú zvýraznené takmer bez mejkapu.

Na tejto druhej fotografii Kim So Hyun pokojne pózuje s profesionálnym vzhľadom, keď módne stojí vo svojom čiernom spoločenskom obleku. Tento štýl zvýrazňuje jej chladnú a charizmatickú stránku. Vyzerá vyspelejšie a zdá sa, že je viac než pripravená dobyť zábavný priemysel.

Odhalená profilová fotografia Kim So Hyun v novej agentúre(Foto: Naver)
Odhalená profilová fotografia Kim So Hyun v novej agentúre

Tento rok je pre Kim So Hyun dosť rušný, keďže sa pripravuje na premiéru svojej pripravovanej historickej drámy „River Where the Moon Rises“, ktorej premiéra je naplánovaná na budúci mesiac (február). Dráma bude rozprávať milostný príbeh dvoch postáv Pchjonggang a On Dal. V tejto dráme Kim So Hyun hrá ambicióznu princeznú z Goguryeo, ktorá bola vycvičená ako vojak. Jej cieľom je stať sa vodkyňou Goguryeo.

Kim So Hyun sa tiež pripravuje na druhú sériu „Love Alarm“, ktorá bude tiež vydaná v prvej polovici tohto roka.

Tiež ste nadšení, že ste svedkami Kim So Hyun v jej úplne nových projektoch? Napíšte nám komentár nižšie!

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal: Liza Parker