Obchodný návrh Ahn Hyo Seop a Kim Sejeong sa teší pozitívnemu ohlasu drámy. V epizóde 4 dosahuje nový televízny seriál SBS vrchol s dvojcifernou sledovanosťou!

Pokračujte v čítaní pre všetky podrobnosti.

Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong sa teší pozitívnej odozve v „obchodnom návrhu“

Najnovšia kancelárska romantická dráma „A Business Offer“ s Ahn Hyo Seopom a Kim Sejeongom opäť prekonala svoje najvyššie zaznamenané hodnotenia!4. epizóda drámy, ktorá sa odvysielala 8. marca, zaznamenáva celoštátnu sledovanosť 8,7 %, čo je o 0,6 % viac ako jej predchádzajúca epizóda.

(Foto: SBS)
Kim Sejeong a Ahn Hyo Seop | Plagát s obchodným návrhom

So svojimi zábavnými prvkami, ktoré zaujali fanúšikov a divákov, 'A Business Offer' dosiahol vrchol s 11,2 %, čím prekonal ostatné pondelkové a utorkové drámy.

Očakáva sa, že „Business Offer“ bude pokračovať vo vysoko hodnotenej sérii, keď dosiahne svoju druhú polovicu.

ČÍTAJ VIAC:„Obchodný návrh“ stanovuje nový rekord vysokého hodnotenia, „vojenský prokurátor doberman“, „bláznivá láska“ drž tempo

(Foto: SBS)
Kim Sejeong (Foto: SBS)
Ahn Hyo Seop

Dráma zaručuje skvelú prácu prostredníctvom výkonov špičkových hviezd Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong, Kim Min Gyu a Seol In Ah.

Najdôležitejšie udalosti 4. epizódy „A Business Offer“: Rozbúrené rande Ahn Hyo Seop a Kim Sejeong

4. epizóda 'A Business Offer' sa zameriava na rozvoj vzťahu Shin Ha Ri (Kim Sejeong) a Kang Tae Mu (Ahn Hyo Seop).

(Foto: SBS Drama Official Instagram)
Ahn Hyo Seop

Aj keď je ich vzťah založený na falošnej zmluve, Ha Ri a Tae Mu sa vďaka tomu, že spolu trávia čas, viac spoznávajú.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 4. epizóda „A Business Offer“: Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong oslavujú falošné výročie

Tae Mu je známy svojou chladnou a arogantnou osobnosťou, no vidí cez svoju fasádu. Dozvie sa, že má aj roztomilú a starostlivú stránku.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)
Kim Sejeong

V epizóde 4 oslavujú Ha Ri a Tae Mu svoje „falošné výročie“ a idú na rande. Jedia spolu v reštaurácii, nakupujú oblečenie a dokonca sledujú ohňostroj na rieke Han.

(Foto: SBS Drama Official Instagram)
Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong

Na konci epizódy Ha Ri omylom nechá svoju peňaženku v aute Tae Mu, čím vyhodí do vzduchu jej kryt. Tae Mu sa potom dozvie, že jeho „falošná priateľka“ a jeho zamestnanec sú tá istá osoba.

Čo môžete očakávať v 5. epizóde „Návrh podnikania“

Po šokujúcom odhalení v 4. epizóde, 5. epizóda 'A Business Offer' zobrazuje malichernosť a detinskú pomstu Kang Tae Mu voči Shin Ha Ri, ktorý o objave Tae Mu nemá ani potuchy.

(Foto: SBS)
Ahn Hyo Seop, Kim Sejeong

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ:3. epizóda 'A Business Offer': Kim Sejeong sa stretáva so starým otcom Ahn Hyo Seop + Seol In Ah vyhlasuje nezávislosť

Ďalšia epizóda zvyšuje očakávania na zábavnú a zábavnú naháňačku mačiek a myší. 5. epizóda 'A Business Offer' sa vysiela v pondelok 14. marca o 21:00. KST.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.