Mesiac predtým, ako sa konečne odvysielala, pripravovaná romantická dráma JTBC 'Sunbae, nedávajte si ten rúž' opäť rozmaznala divákov ďalším teaserom!

Na základe populárneho webového románu „Slniečko, nedávajte si ten rúž“ rozpráva zložitý milostný príbeh slniečkárky a jej juniora, ktorý náhodou pracuje v rovnakom marketingovom tíme pre kozmetickú značku. Perfekcionistickú kozmetickú marketérku Yoon Song Ah si zahrá Won Jin Ah. Rowoon z SF9 sa predstaví v úlohe temperamentného a očarujúceho juniorského kolegu Chae Hyun Seunga.

Počas práce so svojím sunbae si Chae Hyun Seung čoskoro vypestuje zvláštne city ku svojej kolegyni Yoon Song Ah, ktorá je zhodou okolností staršia ako on. Urobí všetko preto, aby prejavil záujem o osobu, ktorá sa mu páči. Ale pre Yoon Song Ah nemá záujem zaľúbiť sa do chlapa, ktorý je od nej mladší, aj keď Chae Hyun Seung prejavil veľa náklonnosti, nedokázala ho vnímať ako nikoho špeciálneho pre ňu.Sunbae, Don(Foto: JTBC Instagram)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: SF9 Rowoon a Won Jin Ah's Chemistry vyžarujú v nových snímkach pre „Sunbae, nedávajte si ten rúž“

Po zverejnení prvého a druhého teaseru drámy, ktoré zobrazovali odlišnú, srdcervúcu romantiku medzi Chae Hyun Seung a Yoon Song Ah, sa novo odhalený teaser sústredí na ich vzťah na pracovisku, pretože ukazuje líniu rovnováhy medzi prácou a láskou. budú mať.

Na začiatku videa Yoon Song Ah hovorí svoje vety, 'Myslím si, že obchodníci musia vždy brať do úvahy spotrebiteľa, keď vyrábajú svoje produkty.' Chae Hyun Seung, ktorá ukazuje, že testuje rôzne kozmetické produkty, jej medzitým jemne drží zrkadlo, keď sa snaží nalíčiť, a potom na ňu tajne vrhne pohľad z druhej strany pracovného stola.

A potom sa objavil hlas Chae Hyun Seung, ktorý sa pýtal Yoon Song Ah, či naozaj tak rada pracuje, a zrazu odpovedala: 'Áno, veľmi rád pracujem.'

Čo sa týka ďalších klipov, Chae Hyun Seung ťažko trávi čas so svojou opaľovačkou Yoon Song Ah mimo práce. Bolo to preto, že odmietla s ním večerať, keď ju naposledy požiadal Chae Hyun Seung.

Ale Chae Hyun Seung je veľmi odhodlaný ju prenasledovať a ešte raz sa jej pýta: 'Máš dnes večer čas?' a neočakávane Yoon Song Ah prejaví záujem o neho, keď odpovedá, 'Možno, prečo?'

Po ďalšej scéne je opäť počuť hlas Chae Hyun Seunga, ktorý sa pýta svojho sunbae, 'Čo si myslíš o rande s niekým z tvojho pracoviska?' a Yoon Song Ah úprimne odpovedá, 'Rád by som to urobil,'

Jedného dňa v ich kancelárii Yoon Song Ah vidí, ako sa Chae Hyun Seung rozpráva s inou ženou, ktorá je v skutočnosti jednou z ich spolupracovníčok, ale Yoon Song Ah ukazuje fascinujúci a sklamaný výraz, keď ich videl spolu.

Pred koncom ukážky Yoon Song Ah pristúpi k Chae Hyun Seungovi, ktorý stojí neďaleko nej, a začne hovoriť „No, ak už nájdeš niekoho, kto sa ti páči, čo ešte urobíš? Bez ohľadu na to, kde to bude, dokázali by ste o to bojovať?“

Dvaja stoja pred sebou a snažia sa nadviazať očný kontakt, uprostred chaotického prostredia.

Pozrite si novú ukážku „Sunbae, nedávajte si ten rúž“ nižšie!

Ak chcete získať ďalšie novinky a aktualizácie K-Drama, K-Movie a celebrity, nechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Napísal Shai Collins