14. augusta zverejnila nová dráma MBC „The Veil“ s oceňovaným hercom Namgoong Minom nový plagát.

Namgoong Min sa nedávno objavil v mysterióznom akčnom thrillerovom seriáli tvN 2020-2021 „Awaken“ so Seolhyunom z AOA a herečkou Lee Chung Ah.

Namgoong Min stvárni špeciálneho elitného agenta vo filme The Veil

Skúsený herec Namgoong Min stvárnil množstvo pozoruhodných úloh, ktoré dokazujú, aký flexibilný a rôznorodý je herec.Vo svojej novej dráme MBC 'The Veil' bude stvárňovať úlohu špeciálneho agenta Národnej spravodajskej služby (NIS) Han Ji Hyuka s drsnou a mrazivou osobnosťou, ktorá sa rozplynie vo vzduchu a vráti sa po roku zmiznutia.

Namgoong Min v(Foto: MBC Instagram)

Na novo zverejnenom plagáte má Han Ji Hyuk (Namgoong Min) unavený pohľad a odhodlaný výraz. Jeho viditeľné jazvy na tvári, prenikavé oči a pletené obočie umocňujú už tak intenzívnu a rozpálenú atmosféru, ktorú vyžaruje.

Han Ji Hyuk je najlepší terénny agent v NIS a väčšina jeho kolegov mu buď závidí, alebo sa ho bojí.

(Foto: MBC)

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Najočakávanejšia dráma „The Veil“ v ​​hlavnej úlohe s Namgoong Minom odhaľuje nový akčný teaser

Špeciálny špičkový agent náhle zmizne na rok v misii po tom, čo ho niekto hodil mŕtveho do priepasti. Po roku sa vracia, aby našiel zradcu a pomstil sa. Hoci nemá veľa zo spomienok na hroznú nehodu, je odhodlaný odhaliť tajomstvo a prinútiť vinníka zaplatiť.

Film The Veil a jeho skvelý dej s vynikajúcim hercom Namgoongom Minom umocňujú vzrušenie divákov. Očakáva sa, že dráma poskytne divákom výkon na svetovej úrovni a dramatický príbeh, ktorý prekoná očakávania verejnosti.

Namgoong Min ako herec a jeho predchádzajúce diela

Herec Namgoong Min upevnil svoje meno ako talentovaný herec v najlepších rokoch. Dodnes je považovaný za jedného z najvyhľadávanejších hercov v juhokórejskom filmovom a televíznom priemysle.

Závoj(Foto: MBC Oficiálny Instagram)

Namgoong Min sa objavil v niekoľkých populárnych a úspešných juhokórejských drámach „Remember: War of the Son“, „Beautiful Gong Shim“, „Doctors“, „Hot Stove League“ a „Doctor Prisoner“.

Na striebornom plátne ho bolo možné vidieť s filmami 'Bad Guy', 'Beautiful Sunday' a 'Part-Time Spy'.

MOŽNO SA TI BUDE PÁČIŤ:Shin Min Ah a Kim Seon Ho zdieľajú svoje myšlienky o svojich postavách v pripravovanej dráme „Hometown Cha-cha-cha“

Namgoong Min v(Foto: MBC Instagram)

'The Veil' je jeho prvý dramatický projekt v roku 2021 po tom, čo sa objavil v televíznom seriáli 2020-2021 'Awaken'.

Produkčný tím a herecké obsadenie 'The Veil'

(Foto: MBC)
Herec z filmu The Veil Nam Goong Min

Film „The Veil“ od MBC (známy aj ako „Black Sun“) vyhral v roku 2018 súťaž MBC Drama Screenplay Contest od spisovateľa Parka Seoka Ho.

Park Ha Sun, Kim Ji Eun, Jang Young Nam a Kwon So Hyun sa tiež zúčastnia novej dramatickej série.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:Shin Min Ah a Kim Seon Ho zdieľajú svoje myšlienky o svojich postavách v pripravovanej dráme „Hometown Cha-cha-cha“

Novú drámu bude produkovať brilantná myseľ, ktorá stojí za úspešnými drámami 'Deti vo väzení' a 'My Love Healing' režiséra Kim Seong Yonga.

Špeciálna dráma k 60. výročiu MBC The Veil má premiéru 17. septembra o 22:00. KST na MBC.

„The Veil“ bude k dispozícii aj na online streamovanie vo formáte wavve.

ICYMI, tu je ukážka filmu The Veil:

Sledujte KDramastars a získajte ďalšie aktualizácie Kdrama, KMovie a celebrít!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Elijah Mully.