Wi Seung Hyun (Kang Daniel) a Kim Tak (Lee Shin Young) sa snažia prekonať obvinenie, ktoré na nich bolo vznesené. Boli vylúčení z KNPU? Čítajte ďalej a dozviete sa, čo sa stalo v 6. epizóde „Rookie Cops“.

'Rookie Cops' Episode 6: Wi Seung Hyun chce, aby Pyo Hyun Suk priznal svoju chybu

Wi Seung Hyun zistil, že Pyo Hyun Suk (Kim Seung Ho) klamal o svojich výhovorkách, aby zakryl svoj problém s podvádzaním počas ich skúšky. Prvák konfrontoval svojho staršieho, o ktorom si myslel, že je milý a dokonalý, ale zistil jeho previnenia.

Ešte stále nováčik policajtov(Foto: Disney Plus Korea Instagram)
Ešte stále nováčik policajtov

Aby ho vydieral, Hyun Suk ukázal video, kde Seung Hyun a Kim Tak mlátili ľudí v biliardovej sále.Študent prvého ročníka však pevne stál na svojom rozhodnutí prevziať zodpovednosť za svoj čin, keď ich študentská rada potrestala.

Keď Seung Hyun vedel, že Kim Tak mohol trpieť viac, keďže to bol on, kto vo videu bije chlapíka, rozmýšľal, aké ďalšie možnosti by mohol urobiť, aby zachránil svojho priateľa.

Go Eun Gang, priateľské rande Wi Seung Hyun

Keď bol Wi Seung Hyun na ceste na čerstvý vzduch mimo kampusu, skrížil sa s Go Eun Gang (Chae Soo Bin), ktorá v tom čase práve prišla zo svojho rande.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI:5. epizóda „Rookie Cops“: Chae Soo Bin, Min Do Hee, Cheon Young Min Go na trojitom rande

Keďže Eun Gang nemala možnosť užiť si rande, trávila čas so Seung Hyunom a jedla v samoobsluhe.

Títo dvaja spolu trávili čas a rozprávali sa o svojich súčasných problémoch v živote. Študenta stále trápilo správanie Hyun Suka a požiadal o radu Eun Gang bez toho, aby spomenul, že má problémy s Kim Tak.

Go Eun Gang, Yoo Daeil, Woo Ju Young a Seo Bum Ju spoja svoje sily, aby zachránili svojich priateľov

Park Sung Joon(Foto: Disney Plus Korea Instagram)
Park Sung Joon

Potom, čo svedok klamal o svojom vyhlásení a išiel proti Wi Seung Hyunovi a Kim Takovi, Go Eun Gang a zvyšok tímu hľadali Hong Yoon Ki (Ahn Do Kyu), aby ho presvedčili, aby povedal pravdu a dokázal, že Seung Hyun a Kim Tak sú. nevinnosť.

Jednotka mala dokonca hodiny naháňania v tme, aby chytila ​​Hong Yoon Ki. Odmietol povedať pravdu, pretože sa príliš bál, že by sa tyrani mohli vrátiť a znova ho zbiť.

Ale po prečítaní listu, ktorý mu dal Wi Seung Hyun, zmenil názor.

Chae Soo Bin(Foto: Disney Plus Korea Instagram)
Chae Soo Bin

Nasledujúci deň išiel do KNPU a svedčil o incidente, ktorý sa stal v biliardovej sále. Yoon Ki tiež pridal nové dôkazy, aby ukázal, že bitku začali násilníci a Seung Hyun a Kim Tak sa ho len snažili zachrániť zo situácie.

Medzitým Pyo Hyun Suk dobrovoľne opustil univerzitu po tom, čo boli odhalené všetky jeho nezákonné transakcie v rámci školy.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:Upútavka „A superior Day“: Jin Goo vyteká namyslená charizma ako hasič hľadajúci spravodlivosť

Čo môžete povedať o tíme 'Rookie Cops' v epizóde 6? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie kórejských drám, ponechajte svoje karty otvorené tu na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.