Nový tím nováčikov je konečne pripravený stretnúť sa s divákmi! Disney Plus Korea upustilo od prvého traileru „Rookie Cops“ s niektorými z najjasnejších hviezd Kang Daniel, Chae Soo Bin, Lee Shin Young a ďalšími.

Synopsia kórejského „nováčika policajtov“ od Disney Plus

„Rookie Cops“ sleduje príbehy nováčikov na prestížnej Kórejskej národnej policajnej univerzite, jednom z najexkluzívnejších a najkonzervatívnejších kampusov v Kórei.

Wi Seung Hyun (Kang Daniel) je čestný študent prvého ročníka vysokej školy, ktorý chce nasledovať kroky svojho otca. Všetko v jeho živote ide dobre, až kým nestretne Go Eun Gang (Chae Soo Bin).Chae Soo Bin a Kang Daniel(Foto: Chae Soo Bin Instagram / Kang Daniel Instagram)

Pôjde o sériu skúmania mládeže, ktorá zobrazuje sny študentov, romantiku, ambície a výzvy v živote.

Drámu napísal Lee Ha Na a režíruje Kim Byung Soo.

Disney Plus Kórea zverejnila upútavku 'Rookie Cops'

V traileri, ktorý zverejnil Disney Plus Korea, klip začal predstavením elitnej univerzity a prvákov zaneprázdnených tréningom v teréne. Ukázal tiež zábavný vzťah Wi Seung Hyun, Kim Tak (Lee Shin Young), Yoo Dae Il (Park Sung Joon) a Seo Beom Joo (Kim Woo Seok), ktorí zdieľajú väčšinu svojich dní spolu, keďže žijú v rovnaký internát.

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ: Hviezda filmu 'Idol: The Coup' Kim Min Kyu sa pripojí k Chae Soo Bin a SHINee's Choi Minho vo filme Netflix 'The Fabulous'

Oficiálny plagát Rookie Cops(Foto: Disney Plus Korea) Obsadenie Policajtov nováčika

Podobne ako dievčatá, Go Eun Gang (Chae Soo Bin), Woo Joo Young (Min Do Hee), Shin A Ri (Chun In Seo) a Ki Han Na (Park Yoo Na) tiež žijú na rovnakej internáte.

Trailer poskytuje pohľad na to, ako títo mladí študenti prekonajú výzvy v rámci kampusu a zároveň sa naučia užívať si každý okamih svojej mladosti.

Okrem traileru dráma zverejnila aj svoj prvý oficiálny plagát, ktorý zobrazuje mladistvý pôvab postáv.

„Rookie Cops“ označuje debutovú drámu Kang Daniela, preto sa na ňu fanúšikovia tešia.

Medzitým sa na veľké plátno vráti aj Chae Soo Bin so svojím novým akčným dobrodružným filmom 'Piráti 2', ktorého premiéra je naplánovaná na január. Bude tiež hrať v novom seriáli Netflix 'Fabulous'.

Lee Shin Young práve dokončil svoju webovú drámu „Bite Sisters“ spolu s herečkou Kang Han Na z filmu „My Roommate is a Gumiho“.

Po úspechu svojej predchádzajúcej série 'True Beauty' sa Park Yoo Na vracia na malé plátno prostredníctvom 'Rookie Cops.' Má tiež pripravovaný romantický film s Jang Dong Yoonom.

Na druhej strane, mládežnícka komediálna dráma „Rookie Cops“ je naplánovaná na premiéru v prvej polovici roku 2022 na Disney Plus Korea.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: 'Pirates 2' odhaľuje charakterové plagáty Han Hyo Joo, Kang Ha Neula, EXO's Sehun a ďalších

Tešíte sa, že uvidíte najnovší tím Kdrama v 'Rookie Cops'? Podeľte sa s nami o svoje komentáre!

Ak chcete získať ďalšie aktualizácie kórejských drám, ponechajte svoje karty otvorené na Kiltandkeeley.

Kiltandkeeley vlastní tento článok.

Toto napísal Shai Collins.