Správy o ďalšom rozchode Niny Dobrev Iana Somerhaldera sú búrlivé, aj keď herci dostávajú nominácie na tohtoročné augustové ceny Teen Choice Awards.

Spoluhviezdy filmu 'The Vampire Diaries' Nina Dobrev a Ian Somerhalder sú spolu najmenej tri roky, aj keď vo vzťahoch, ktoré nie sú žiadne. Nedávne správy uviedli, že rozchod páru bol očakávaný, aj keď z neoverených dôvodov.

Nedávny rozchod sa na základe búrlivej histórie páru považoval za dočasný. Špekulácie o tom, že Dobrevov vzťah so Somerhalderom je otvorený a pretrváva, sú však trochu vyvrátené, keď je hrdinka TVD spozorovaná u iných mužov.Zasvätený zdroj pre Ok! Časopis spojil Dobrev na nočné rande s Jamesom Marsdenom v Cat's Meow na Bourbon Street. Zdroj predpokladal, že pár bol na rande viac než priateľský a venoval sa viac bozkávaniu ako spevu. Očitý svedok toho istého incidentu potvrdil, že 'Nina si myslí, že James je sexy. Stretli sa už predtým, dali sa dokopy a dobre sa zabavili.“

Špekulácie o rozchode Niny Dobrev s Ianom Somerhalderom sú stále vo vzduchu, rovnako ako čokoľvek v dlhom predchádzajúcom vzťahu dvojice. Pár nechal ľudí hádať o svojich záležitostiach na začiatku svojho pôsobenia v 'The Vampire Diaries', či už to bolo prísne profesionálne, priateľské alebo romantické.

Pred spoluprácou s Marsdenom (40) bola Dobrev videná s Dominicom Howardom z Muse v dvoch zásnubách: na aprílovom hudobnom festivale Coachella a májovej Grand Prix de Monaco.

Dobrev aj Somerhalder dostali viacnásobné nominácie na tohtoročné augustové udeľovanie cien Teen Choice Awards za ich úlohy vo filme 'The Vampire Diaries'. Pár udržiava svoj profesionálny a osobný vzťah oddelený.

Dobrev bol citovaný v rozhovore pre Cosmopolitan v auguste 2013, ktorý objasnil rozchod Niny Dobrev Iana Somerhaldera: „Ľudia nie sú definovaní vzťahmi. Podstatou je byť verný sám sebe a nestratiť sa vo vzťahoch, či už románoch alebo priateľstvách... Všetky tieto veci potrebujem vedieť, kým sa do niekoho zamilujem. Nie som typ dievčaťa na jednu noc. Som dievča vo vzťahu.“ ( breathecast.com )

Pozrite si rady o stave Niny a Iana v tejto reportáži HollyWire TV: