NJH(Foto: Netflix)

Súbory školskej sestry je nadchádzajúci juhokórejský televízny seriál s Jung Yu-mi a Nam Joo-hyuk. Podľa oceneného románu z roku 2015 Školská sestra Ahn Eun-young od Chung Seranga, má byť vydaný na Netflixe 25. septembra 2020.

njh2(Foto: Netflix)

Ahn Eun-Young (Jung Yu Mi) je nová zdravotná sestra v škole. Má zvláštnu schopnosť vidieť stvorenia podobné príšerám, ktoré majú rôsolovitý vzhľad, ktoré sa rodia zo zvyškov ľudskej túžby. Ona je tiež vybavená na odstránenie týchto želé. O to fascinujúcejšie je, že na ich vytiahnutie používa hračkársky nôž a BB pištoľ.

Hong In-Pyo (Nam Joo-Hyuk) je učiteľ čínskeho jazyka na tej istej škole, ktorý sa môže zdať rezervovaný a plachý, ale je to muž plný kuriozít a roztomilá osobnosť. Hong In-Pyo má v sebe zvláštnu energiu, ktorá umožňuje Ahn Eun Young dobiť energiu. Eun Young cíti záhadné udalosti v škole, do ktorej je menovaná, a okolo nej. Aby ochránili študentov, An Eun-Young a Hong In-Pyo spolupracujú na odstránení týchto želé.Njh3(Foto: Netflix)

Dráma nedávno zverejnila prvé fotografie zobrazujúce rôzne kúzla Nam Joo Hyuka ako čínskeho učiteľa Hong In Pyo, ktoré len zvyšujú narastajúce vzrušenie a očakávanie filmu. Nam Joo Hyuk na otázku, prečo sa rozhodol hrať v tejto sérii, odpovedal: Je to taká osviežujúca téma a začal som byť zvedavý na „želé“ (duchov). Herec ďalej vysvetlil, že: Hong In-pyo je ako „liečiteľ“, ktorý Ahn Eun-young vždy znovu nabije energiou. Navonok môže vyzerať ľahostajne, no v skutočnosti je plný zvedavosti. '

Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme toto neuveriteľné duo na obrazovke!