Netflix upustil od prekvapivého oznámenia týkajúceho sa filmového trháku „The Pirates: The Last Royal Treasure“, v ktorom hrali Lee Kwang Soo, Kang Ha Neul a Han Hyo Joo.

Streamovací gigant na svojom oficiálnom Instagrame dráždil fanúšikov, že milované pokračovanie prichádza na Netflix tento rok v marci.

Netflix odhalil dátum vydania 'Pirates 2'

Spoločnosť vychvaľujúca oficiálny plagát odhalila, že „The Pirates: The Last Royal Treasure“ bude „pokračovať vo svojej plavbe“ na Netflixe, čím potvrdila dátum vydania 2. marca.Piráti 2(Foto: Netflix Kórea) Plagát Pirates 2

'Pirates 2', ktorý bol pôvodne vydaný 26. januára, odštartoval sľubným začiatkom v kórejských pokladniach.

Zaujímavé je, že po desiatich dňoch od svojho debutu dosiahol historický dobrodružný film svoj míľnik.

Podľa správ vysoko očakávané pokračovanie prekonalo 5. februára 1 milión filmových divákov, čím sa stalo prvým kórejským filmom roku 2022, ktorý si získal milióny divákov.

Navyše, 'Piráti: Posledný kráľovský poklad' preukázali pôsobivý úspech po tom, čo si upevnili svoje postavenie v pokladniach napriek prísnym zdravotným obmedzeniam a konkurencii so zahraničným trhom.

Oplatí sa sledovať 'The Pirates 2'?

Dobová akčná dobrodružná komédia je pokračovaním filmu Piráti z roku 2014 so Son Ye Jin a Kim Nam Gil.

Čo sa týka pokračovania, nadväzujúci film režíruje Kim Jung Hoon, režisér „The Book of Fish“, a scenár napísal Chun Sung Il, ktorý napísal „All of Us Are Dead“, „L.U.C.A.: The Beginning“ a prvý diel. z filmu Piráti.

'The Pirates 2' sleduje cestu hľadačov šťastia, ktorí cestujú po šírom mori a hľadajú stratený poklad.

Zoznámte sa s obsadením filmu The Pirates 2

Piráti 2(Foto: Han Hyo Joo Insatgram)

Zaujímavé je, že 'The Pirates: The Last Royal Treasure' sa môže pochváliť zaujímavou zostavou obsadenia, počnúc Kang Ha Neulom, Lee Kwang Soo, Han Hyo Joo, EXO Sehun, Chae Soo Bin a Kwon Sang Woo.

V akčnom dobrodružnom filme sa Kang Ha Neul zhostil úlohy vodcu banditov Woo Moo Chi, ktorý sa považuje za Goryeovho špičkového šermiara.

Kang Ha Neul / The Pirates 2 (Foto : Lotte Entertainment Movie Instagram) Kang Ha Neul | Piráti 2 stále

V PRÍPADE, ŽE STE ZMEŠKALI: Potvrdené obsadenie filmu Piráti 2 vo varietnej šou v réžii Na Young Seok

Na druhej strane Han Hyo Joo, Hae Rang, divoký majiteľ lode a pirátsky kapitán, zatiaľ čo princ Ázie Lee Kwang Soo stvárnili Mak Yiho, ktorého celoživotným snom je stať sa pirátskym kráľom.

Han Hyo Joo / The Pirates 2(Foto : Lotte Entertainment Movie Instagram) Han Hyo Joo | Piráti 2 stále (Foto : Lotte Entertainment Movie Instagram) Lee Kwang Soo | Piráti 2 stále

Diváci tiež ocenili výkon EXO Sehuna, keď sa vžil do postavy skúseného lukostrelca skupiny Hana Goonga.

Pred filmovým debutom režisér filmu The Pirates 2 hovoril o hviezdnom obsadení a výzvach počas produkcie. S obrovským úspechom Pirátov je Kim Jung Hoon úprimný a priznal, že cítil „tlak“ pri vytváraní toľko očakávaného pokračovania.

Vzhľadom na zdravotné obmedzenia je oveľa „ťažšie“ „prekonať úspech“ filmu z roku 2014.

Medzitým má všetky dobré slová na adresu hereckého obsadenia, čím vyjadruje svoju vďačnosť, najmä Kang Ha Neulovi.

Režisér filmu 'Piráti 2' prezradil, že postava Moo Chi 'potrebuje veľa rôznorodých hereckých výkonov' a víťaz Baeksang Arts túto rolu dokonale stvárnil.

Okrem toho tiež ocenil hlavné hviezdy Han Hyo Joo, ktorú opísal ako „veľmi profesionálnu“ a „zanietenú“ pre jej remeslo.

'The Pirates: The Last Royal Treasure' patrí medzi K-filmy vysielané na Netflixe v marci 2022.

ČÍTAJ VIAC: Špeciálne priateľstvo Shin Hyun Bin Flaunt s oslávenkyňou Han Hyo Joo z 'Hospital Playlist'

KDramastars vlastní tento článok

Napísal Geca Wills