Netflix pripravil pre divákov prekvapenie, keď odhalili oficiálne obsadenie kórejského remaku „Money Heist“.

Streamovací gigant oznámil na svojom oficiálny účet na Instagrame a potvrdili silné obsadenie, ktoré povedie populárnu sériu. Patria sem Yoo Ji Tae, Jeon Jong Seo, Lee Won Jong a hviezda „Prison Playbook“ Park Hae Soo.

Zoznámte sa s oficiálnym obsadením kórejskej adaptácie „Money Heist“.

Yoo Ji Tae bude stvárňovať profesora, osobu, ktorá založila skupinu a strojcu lúpeže Kráľovskej mincovne Španielska.Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný službou Netflix Korea (@netflixkr)

Je tiež mladším bratom Berlína, druhým veliteľom, ktorý trpí smrteľným zdravotným stavom, ktorého stvárni Park Hae Soo.

Čo sa týka Tokia, divokej členky gangu, bude ju hrať Jeon Jong Seo, zatiaľ čo bývalý baník, ktorý sa stal zločincom menom Moskva, má hrať 55-ročného Lee Won Jonga.

Medzi notoricky známymi členmi syndikátu sú Kim Ji Hoon ako Denver, zatiaľ čo Jang Yoon Joo bude odborníkom na falšovanie, Nairobi.

Okrem toho bude Park Jung Woo tokijskou láskou a technologickým expertom Rio.

Kim Ji Hun má hrať postavu veterána srbského vojaka Helsinki, zatiaľ čo Lee Kyu Ho stvárni Oslo, helsinského bratranca a spolubojovníka a vojnového veterána.

Okrem neslávne známych členov gangu, tím pracovnej skupiny zahŕňa Kim Yunjin ako Seon Woojin a Kim Sung-o ako agent špeciálnych jednotiek Cha Moohyuk.

Zaujímavé je, že hviezda 'Parasite' Park Myung Hoon sa tiež objaví ako Arturo Román, ale zmení meno postavy na Cho Young Min.

V PRÍPADE, ŽE STE TO ZMEŠLI: Päť zábavných faktov o Yoo Ji Tae

„Money Heist“ je potvrdené, že má kórejskú adaptáciu

Koncom roka 2020 túto multimiliardovú spoločnosť prevádzkoval Reed Hastings a Marc Randolph oznámil, že v spolupráci s Contents Zium a BH Entertainment vznikne kórejská adaptácia populárneho španielskeho kriminálneho seriálu o krádeži.

V predchádzajúcej správe od Rozmanitosť , nadchádzajúci remake bude viesť Kim Hong-sun, ktorého slávne diela zahŕňajú 'Voice', 'Host' a 'Black'.

Spolu s renomovaným režisérom vytvorili dlho očakávanú 12-dielnu show Ryu Yong Jae a jeho skupina scenáristov, ktorí spolupracovali aj s pôvodným seriálom Netflix „My Holo Love“, ako aj s komediálnou drámou „Psychopath Diary“ z roku 2019. '

Okrem toho publikácia tiež poznamenala, že Alex Pina, tvorca a výkonný producent filmov „Money Heist“ alebo „La Casa de Papel“, vysvetlil, že juhokórejskí tvorcovia už roky pracujú na vytvorení „svojho vlastného jazyka a audiovizuálnej kultúry“. '

Okrem toho tiež poukázal na to, že miestny tím dokázal „prekročiť kultúrne hranice a stať sa referenčným bodom pre tisíce divákov na celom svete, najmä medzi mladými ľuďmi“.

Pina tiež spomenul, že sa teší na remake 'Money Heist', pretože to bude pre divákov 'La Casa de Papel' úplne nový zážitok.

„Preto považujem za fascinujúce, že svet „La Casa de Papel“ je pre kórejských tvorcov taký príťažlivý, že si ho chcú adaptovať. Skutočnosť, že sa akcia odohráva na Kórejskom polostrove, sa mi tiež zdá byť míľnikom, ktorý ma skutočne teší,“ uviedol, ako ho získalo Variety.

ČÍTAJ VIAC:[POTVRDENÉ] Čoskoro bude odvysielaný kórejský remake série hitov Netflix „Money Heist“!

KDramastars vlastní tento článok.

Napísal Geca Wills